Погром у Полтаві. Динамо з хет-триком Буяльського знищує Ворсклу

Кияни не залишили каменя на камені від команди Максимова

Ротація

Динамо у статусі Чемпіона України завітало до Полтави на матч 24 туру УПЛ без двох лідерів – Сидорчука та Циганкова. Мірча Луческу, в порівнянні з поєдинком з Інгульцем, зробив три зміни. Тренер випустив Сироту, Шепелєва і Караваєва замість Попова, Сидорчука та Циганкова.

Потужний старт гостей

Кияни активно розпочали матч і це дуже швидко принесло результат. Вже на 6 хвилині Кенджора відпасував на Караваєва, Альюн проґавив ривок українського універсала, який встиг не випустити м’яч за межі поля і відпасувати під удар Буяльському. Капітан Динамо відсвяткував виклик до збірної України0:1.

За декілька хвилин оборону команди Максимова пробачив Жерсон Родрігес. Миколенко розіграв штрафний із Шапаренком і 10-ка киян виконала подачу точно на голову люксембуржцю. М’яч після удару легіонера гостей пройшов поруч зі стійкою вже порожнього кута воріт полтавців.

Підопічні Луческу не зменшили тиск на Ворсклу і на 15 хвилині рахунок став для гостей ще приємнішим. Альюн махнув повз м’яч, Караваєв помилкою оборонця полтавської команди скористався і відпасував Буяльському. Атакувальний півзахисник киян своїм шансом скористався сповна, перекинувши м’яч через Різника – 0:2.

Фото ФК Динамо Київ

Не обійшлося у цьому матчі без суддівського цирку, який так псує український футбол. На 20 хвилині Віктор Копієвський вгледів порушення правил з боку Забарного. Начебто захисник збив Степанюка. Жоден відеоповтор не показав протиправність дій гравця гостьової команди. Арбітр ВАР Микола Балакін мав би переконати головного рефері у хибності такого рішення, але, переглянувши повтор, Копієвський залишився при своїй думці – пенальті. Кулач з одинадцяти метрів Бущана переграв – 1:2.

Динамо не знітилося і довело випадковість скорочення відриву в рахунку на 32 хвилині. Різник перед собою відбив м’яч після прострілу Миколенка. А на добиванні спритним і влучним виявився Віталій Буяльський, який своїм ударом вже у першому таймі оформив дебютний у своїй кар’єрі хет-трик – 1:3!

Фото ФК Динамо Київ Голи Динамо по перерві

У другому таймі команди заспокоїлися. Кількість гольових моментів зменшилася до мінімуму, але динамівці свої м’ячі все ж забили. Караваєв зробив хет-трик асистів. Його пас точно під удар Жерсону Родрігесу дав партнеру можливість в дотик переправити м’яч у сітку воріт Різника – 1:4.

Згодом голкіпер Ворскли рятував свою команду після удару Лєднєва, який цілив під поперечку воріт полтавців.

Динамо не заспокоїлося і на 84 хвилині кияни провели п’ятий м’яч. Лєднєв розігнав контратаку, віддав у штрафний майданчик на Клейтона, а той відпасував під удар Сідіклею. Обидва, до слова, вийшли на заміну безпосередньо перед взяттям воріт. Бразилець пробив у ближній кут повз Різника. Голкіпер Ворсклу не врятував – 1:5!

Команда Луческу катком пройшлася по полтавцях, які все ще сподіваються і борються за єврокубки. Кияни у чемпіонському настрої забивають суперникам по 5 м’ячів у двох останніх поєдинках поспіль.