Поїхав на передову і все зрозумів. Українець, який грав на росії, прозрів

Ексгравець збірної України перестав спілкуватися навіть з росіянами, які все розуміють.

Колишній гравець Динамо, Волині та московського Локомотива Тарас Михалик розповів у інтерв'ю Fanday про своє спілкування з росіянами:

Останні два місяці я перестав відповідати на дзвінки з росії, хоча мені дзвонять адекватні люди, які розуміють ситуацію. Експартнери по Локомотиву телефонували, і не один. Хтось пропонував допомогу, хтось – житло у Грузії та Іспанії. Але мені прикро, що зі мною зв'язалися лише 20% з тих, про кого я думав. Багато людей просто бояться висловитися.

Поїхав на передову і все зрозумів. Українець, який грав на росії прозрівPhoto by Getty Images

Не хочу називати прізвища, бо з ними це може зіграти злий жарт. Мене дратує, коли кажуть, що на росії за це можуть посадити. У нас щодня гинуть люди! Дещо різні ситуації, правда?! Останні два місяці я перестав відповідати на дзвінки з росії, хоч мені дзвонять адекватні люди, які розуміють ситуацію. Деякі з ексфутболістів Локомотива навіть виходили на мітинги проти війни у ​​москві. Вони також намагаються пояснювати іншим футболістам, які підтримують політику путіна, що у нас війну, знищення українського народу, а не якась "спецоперація". Трьох вдалося переконати. У мене на це терпіння не вистачило б. Але коли я почав їздити на передову, мене різко обрубало, не хочу з ними більше спілкуватися.

Я не можу зрозуміти позицію Тимощука, коли триває повномасштабна війна, його батьки у Луцьку, а він там. Зараз не може бути сірого, є лише біле та чорне. Я теж грав на росії після 2014 року, але тоді була не повномасштабна війна. Згодом я почав вникати в ситуацію, спілкуватися з хлопцями на фронті. Вони мені сказали: "Окей, ми знаємо твою позицію. Ти нам допомагаєш, чим можеш. Претензій до тебе не маємо". Але тоді про це не можна було говорити, бо я був на росії. Ніхто про це не знав. Я розумів, що будь-якої миті все може закінчитися погано для мене, якщо там дізнаються. Я все намагався робити тихо. Пам'ятаю, як Зозуля передав мені книгу "Аеропорт" про наших кіборгів, і я не знав, де її сховати на базі, щоби ніхто не побачив. Я не знаю, на що здатні люди з ватою в голові.

Читайте також: Втекти від російського знущання? Гравець збірної України заявив про бажання змінити клуб

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також