Покарані за помилки. СК Дніпро-1 вдома битий Колосом із Селезньовим. ВІДЕО

Хороша гра не завжди підкріплюється вдалим результутом

Це може підтвердити СК Дніпро-1, який після непоганого матчу з Динамо вдома приймав Колос.

Ковалівці майже увесь перший тайм грали під тиском дніпрян: міг забивати Булеца (м’яч після удару Чемпіона Світу потягнув Волинець), трохи не вистачило до гола Хобленку (м’яч пройшов у сантиметрах від стійки Колоса), Когут із вигідної позиції пробив повз ворота.

Підопічні Костишина на таку агресію знайшли відповідь біля чужих воріт. Оріховський віддав пас на Селезньова, а Логінов у боротьбі з форвардом гостей підіграв собі рукою. Арбітр зустрічі Копієвський після перегляду повтору призначив одинадцятиметровий. Пенальті впевнено реалізував Євген Селезньов0:1!

Другий тайм розпочався із ще одного забитого Селезньовим м’яча. Богданов подав зі штрафного, а досвідчений нападник пробив головою точно у дальній кут воріт Сарнавського. Мало би бути 0:2, але суддя отримав підказку від арбітра ВАР, який визначив, що Селезньов у момент подачі перебував у положенні поза грою.

Колос свого досяг на 58 хвилині, покаравши футболістів господарів за катастрофічні помилки. Лукас Тейлор поліз в обіграш на біля штрафного майданчика гостей і втратив м’яч. Селезньов цим скористався і запустив у прорив Антюха, який протягнув м’яч на 75 метрів. Варто відзначити невдалу дію Адамюка, який не зумів чітко вибити м’ячз-під ніг суперника. Нападник Колоса відпасував Смирному на порожні ворота – 0:2.

Другий гол додав ковалівцям упевненості. Команда Костишина без особливих проблем витримала тиск дніпрян та піднялася на 4 сходинку турнірної таблиці УПЛ (до матчів своїх конкурентів).