Покарання за помилки. Динамо втрачає перемогу в матчі з Левські. ВІДЕО

Після камбеку в зустрічі з Чукаричками на команду Мірчі Луческу очікувало протистояння з больгарським клубом Левські.

Румунський спеціаліст продовжив експеременти зі стартовим складом, довіривши місце у центрі поля поєднанню Сидорчук-Гармаш:

Саме капітан киян міг стати антигероєм першої половини гри. На 29 хвилині Сидорчук обрізався в центрі поля після розіграшу кутового, чим ледь не скористався Велтон. Бразильский форвард прорився до воріт Бущана, але в останній момент вирішив обіграти Забарного – втрата м'яча.

Негатив Сидорчук все ж перекрив позитивною дією. На 32 хвилині капітан української команди знайшов пасом на фланзі Томаша Кенджору, який виконав простріл прямо на удар Віталію Буяльському – 1:0!

Одразу після перерви шанс забити мав Ванат. Юний нападник Динамо з лінії воротарського майданчика не зумів як слід пробити після класної передачі від Віктора Циганкова.

Ще ближчим до забитого м'яча був Вітіньйо. Бразилець перехопив м'яч у штрафному майданчику гостей і спробував елегантно перекинути голкіпера Левські – стійка врятувала болгарську команду.

За марнотраство українців покарали на 76 хвилині. Бражко обрізався в центрі поля, чим скористався Костадінов. Гравець Левські без перешкод змістився до штрафного майданчика Бойка і пробив у кут – 1:1.

Динамівці втрачають перемогу через власні помилки.