Показали, хто тут лідер. Монзуль, ВАР, червоні картки і супергра Динамо проти Ворскли. ВІДЕО

Ляпас від Барселони у Лізі Чемпіонів добре вплинув на Динамо, яке в матчі 11 туру УПЛ вдома приймало Ворсклу.

Лідери проявили себе

Мірча Луческу мав позитив перед зустріччю з командою Максимова, адже до основи повернувся Віктор Циганков. Лідер Динамо вже на 14 хвилині відсвяткував своє повернення після хвороби на коронавірус забитим м’ячем. Попов віддав передачу на Циганкова, півзахисник господарів підправив м’яч за спину Альюну, якого у штрафному майданчику випередив Вербич і віддав зворотній пас на капітана киян. Циганкову залишилося влучити у порожні ворота Ткаченка, який викинувся на словенця – 1:0.

Майже одразу господарі забили свій другий м’яч, але пильне око Катерини Монзуль (працювала арбітром ВАР на цьому матчі) побачило офсайд у Беньяміна Вербича у зародку результативної атаки, яку своїм ударом завершив Де Пена. Головний арбітр зустрічі Юрій Іванов після відеоперегляду резонно гол уругвайця скасував.

Динамо не знітилося і на другий свій гол м’яч заслужено награло. Забарний класно розпочав атаку розрізним пасом у центр на Шепелєва, атакувальний півзахисник господарів (у цьому матчі Володимир на цій позиції змінив Буяльського) продовжив атаку пасом ліворуч. Звідти Де Пена класно прострілив у воротарський майданчик точно на ногу Вербичу. Словенець випередив захисників Ворскли і в один дотик переправив м’яч у сітку воріт гостей – 2:0.

До перерви ще раз Юрій Іванов звернувся за допомогою до відеоасистентів, і, як і в першому епізоді, розібрався у непростій ситуації. Пенальті у ворота Ворскли не було призначено через офсайд у Шапаренка за мить до гри рукою від Степанюка.

Контргра від Динамо і вилучення в обох командах

Після перерви Динамо зі старту продемонструвало класну гру з пресингом біля чужих воріт, який ледь не завершився голом. Швидку атаку господарів після пасу від Кенджори спочатку ударом завершував Циганков. Але після серії рикошетів та добивання від Шапаренка дивовижний сейв ногою вдався Ткаченку.

Свій перший небезпечний момент у матчі підопічні Максимова створили на 65 хвилині. Пешич із флангу віддав під удар Степанюку у штрафний майданчик Динамо – Бущан киян врятував.

Міг шедевром відзначитися Богдан Лєднєв, який у другому таймі вийшов на заміну. Циганков заробив штрафний, а Лєднєв пробив у дев’ятку воріт Ворскли – врятував полтавців Скляр, який задум півзахисника прочитав і головою відбив м’яч.

Господарі змарнували ще декілька нагод, а потім на передній план знову вийшли Юрій Іванов і Катерина Монзуль. Забарний у підкаті вибив м’яч з-під ніг Степанюка (футболіст полтавців у цьому моменті був в офсайді). Але оборонець киян необережно виставив ногу і вже після гри в м’яч зачепив прямою ногою гравця Ворскли. Юрій Іванов після підказки Катерини Монзуль глянув відео епізоду і показав захисникові Динамо пряму червону за грубу гру.

Підопічні Максимова кількісною перевагою скористатися не встигли. А на 90 хвилині бездумний стрибок Кане у ноги Лєднєву був винагороджений арбітром зустрічі заслужною червоною краткою малійському футболісту Ворскли – вилучення.

Динамо за хорошої гри із втратою перемагає непоступливу Ворсклу Максимова.