Показали міць! Динамо з Мілевським і Нойком розбиває аутсайдера

Динамо Брест після серії невдалих матчів у Чемпіонаті і Кубку Білорусі завітало в гості до аутсайдера ліги Белшини.

Мілевський, Нойок і партнери вже на 15 хвилині вийшли вперед у рахунку. Навіс українського півзахисника з флангу головою намагався підправити Лаптєв, проте м’яч після його невлучного скидання неочікувано у свої ворота скерував Ясюкевич – 0:1.

Доволі швидкий забитий м’яч мав надихнути фаворитів, але до перерви саме Белшина діяла цікавіше. На 35 хвилині міг зрівняти рахунок Кучинський. Класна атака господарів завершилася несподіваним пропуском м’яча від Коваля на 5-го номера Белшини. Захисник на замасі прибрав одного гравця Бреста і потужно пробив – сейв Павлюченка врятував Динамо.

Другий тайм розпочався для Динамо дуже вдало. Мілевський розігнав атаку пасом на Лаптєва, а той вчасно відпасував на Гордейчука. Півзахсиник Бреста скористався простором і пробив точно у дальній кут воріт Белшини – 0:2.

Майже одразу міг зняти всі запитання стосовно переможця Артем Мілевський. Український нападник вийшов віч-на-віч із голкіпером господарів Харитоновичем, але м’яч після його удару полетів повз порожній кут воріт суперника.

Белшина попливла. І на 63 хвилині рахунок став 3:0 на користь гостей. Харитонович помилився на виході після подачі з флангу, м’яч влучив у руку Нівалдо і відлетів на порожні ворота – Лаптєв із сантиметрової дистанції не схибив!

На останніх хвилинах основного часу Савицький міг ще збільшити розрив у рахунку, але його удар з близької відстані потягнув Харитонович.

Брест спокійно довів матч до заслуженої перемоги. Команда Мілевського і Нойка повертається на правильний шлях.