Гарний результат. Динамо забиває 5 м’ячів і розбиває БАТЕ. ВІДЕО

Динамо провело останній товариський матч на другому навчально-тренувальному зборі в Туреччині

Суперником киян у цій зустрічі був володар Кубка Білорусі БАТЕ. Мірча Луческу зробив декілька змін у порівнянні з попереднім поєдинком зі Шкендією і випустив на заключну гру такий склад: у воротах – Бущан; лінія захисту – Миколенко, Попов, Забарний, Караваєв; центр поля Андрієвський, Шепєлєв, Буяльський; на флангах – Циганков та Де Пена; на вістрі атаки – Бєсєдін.

Три забиті м’ячі за перші 25 хвилин

Гравці Динамо активно розпочали поєдинок і дуже швидко повели у рахунку. Після вкидання з-за бокової у виконанні БАТЕ Буяльський вибив м’яч головою у бік Бєсєдіна, нападник киян поставив корпус і скинув на Андрієвського. Той далі перевів на правий фланг на Караваєва. Захисник Динамо в дотик віддав у центр на Циганкова, який з розвороту пробив точнісінько у кут воріт – 1:0.

Майже одразу біло-сині могли забивати вдруге. Де Пена виконав подачу до штрафного майданчика, Бєсєдін виграв повітря у захисників і головою пробив по воротах – м’яч після удару нападника киян пролетів над поперечкою.

В середині першого тайму динамівці подвоїли свою перевагу. Де Пена розкішно виконав штрафний удар метрів із 20-ти. М’яч після удару уругвайця залетів у дев’ятку – 2:0.

Ще за кілька хвилин рахунок став 3:0 на користь киян. Підопічні Мірчі Луческу розігнали швидку контратаку, яка закінчилася прострілом Караваєва з правого флангу до штрафного майданчика на Циганкова, та той не влучив по м’ячу. Замість вінгера все зробив гравець БАТЕ Борис Копитович, який випадково, але натхненно поцілив у власні ворота у протихід своєму голкіперу.

Після цього динамівці просто понеслися вперед. Непогано з-за меж штрафного майданчика пробивали Миколенко та Бєсєдін. Андрієвський та Караваєв взагалі мали розкішні нагоди, щоби відзначитися, але обидва з декількох метрів не влучили у площину.

Другий тайм

Одразу по перерві Мірча Луческу випустив на поле Нещерета, Кенджору, Супрягу, Сидорчука, Шапаренка та Родрігеса. Непоганий момент мав Владислав Супряга. Форвард виборов м’яч у захисників, але дуже невдало пробив майже з лінії воротарської зони.

Під кінець матчу команди роззабивалися

На 78-й хвилині борисовці відквитали один гол. Умаров чудово пробив зі штрафного – м’яч перелетів стінку і вдарився об газон перед Нещеретом – 3:1.

Згодом кияни знову поновили різницю у три м’ячі. Родрігес протягнув м’яч по лівому флангу, увійшов до штрафного майданчика і відкотив на Дуелунда. Данцю вдався класний технічний удар у кут воріт – 4:1.

БАТЕ з відповіддю теж не забарився. Гравці білоруського клубу скористалися помилкою захисників Динамо і нападник борисовців з близької відстані сильно пробив у дальній кут воріт. Нещерет не встиг зреагувати – 4:2.

Та на цьому голи в цій зустрічі не закінчилися. На останніх хвилинах основного часу Родрігес отримав м’яч у штрафному майданчику, розхитав обронця БАТЕ і пробив у протихід голкіперу – 5:2.

Український клуб на чудовій ноті завершує тренувальний збір і у гарному настрої підходить до старту другої частини сезону. Нагадаємо, наступний поєдинок київський клуб зіграє 13-го лютого з донецьким Олімпіком у чемпіонаті України.

Усі результати товариських матчів Динамо на другому зборі

Динамо 1:2 Лудогорець

Динамо Київ 1:0 Динамо Тбілісі

Динамо 2:2 ЦСКА 1948

Динамо 1:0 Шкендія

Динамо 5:2 БАТЕ

Читайте також: Ракицький порадив перейти у чемпіонат Росії. Заробітчанин пригадав, як став зрадником та Награвся? Моурінью визначився з долею Бейла в Тоттенгемі