Показав Луческу. Цитаїшвілі результативно нагадує про себе за молодіжку Динамо. ВІДЕО

Чемпіон світу U-20 потроху відновлюється

Георгій Цитаїшвілі, який тільки нещодавно повернувся до гри (у гравця виявили коронавірус і він був на самоізоляції), відзначився голом та асистом у матчі між молодіжними командами Динамо та Ворскли.

На 52-й хвилині зустрічі 20-річний півзахисник киян прорвався по лівому флангу і потужно пробив у ближній кут. Голкіпер Ворскли Павло Ісенко не встиг зреагувати.

На 63-й хвилині Цитаїшвілі чудово виконав штрафний просто під стійку – воротар полтавців цей удар дістав вже кінчиками пальців. Першим на добиванні опинився Бодня, який перервав м’яч вже, фактично, у порожні ворота.

Під завісу поєдинку Цитаїшвілі відзначився чудовим асистом. Він розрізною передачею з центра поля вивів на ударну позицію Сухоручка, який із декількох метрів прошив Павла Ісенка.

Поєдинок закінчився з рахунком 3:2 на користь Динамо U-21, що дозволило киянам збільшити відрив від Шахтаря до шести очок, адже гірники свій матч молодіжці Дніпра-1 програли 2:3.