[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”25286″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://footballhub.com.ua”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”none”]#ПОКАЖИФАНАТАМ!

FootballHub запускає новий бомбезний проект!
Покажи фанатам, як Ти підтримуєш свою улюблену команду
Роби класне футбольне фото на полі, на трибунах чи у формі улюбленого гравця… Не важливо, де і в чому – головне, покажи свої емоції.

Покажи фанатам. Анонс

FootballHub запускає новий бомбезний💣проект💥#ПОКАЖИФАНАТАМ, як Ти підтримуєш свою улюблену команду😍Роби класне футбольне фото на полі, на трибунах, чи у формі улюбленого гравця…🤳І ми оберемо найсексуальнішу, найкрасивішу, найвідданішу фанатку України🇺🇦 Умови конкурсу читай на сайті 🔜

Опубліковано FootballHub Середа, 19 вересня 2018 р.

Конкурс триватиме до кінця року. Кожного туру ми обиратимемо вболівальницю тижня. Публікуй свої фотографії у власних соцмережах Facebook, Instagram, Twitter із хештегом #покажифанатам і бери участь в конкурсі. Ти можеш потрапити в прямий ефір FootballHub. А якщо Тебе оберуть найкращою – в трансляцію футбольного матчу!!!

Детальні умови конкурсу читай нижче:[/vc_column_text][vc_separator color=”orange”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”orange”][vc_toggle title=”Правила Конкурсу :” style=”round” color=”orange” css_animation=”none” use_custom_heading=”true”]

  1. Про Конкурс:

Конкурс з визначення найкрасивішої уболівальниці чемпіонату України з футболу «#ПОКАЖИФАНАТАМ» – це Конкурс, який проводиться в соціальних мережах Facebook (https://www.facebook.com/footballhubua/), Twitter (https://twitter.com/FootballHub_Ua) та Instagram (https://www.instagram.com/footballhub_ua/) і на сайті https://footballhub.com.ua/) з «21» вересня 2018 року до «31» грудня 2018 року (надалі – «Період проведення Конкурсу») виключно на території України (надалі – «Територія»).

Мета Конкурсу – визначити найкрасивішу футбольну уболівальницю України.

Загальна тривалість Конкурсу – 102 дні. Початок Конкурсу 21 вересня.

  1. Умови участі у Конкурсі:

2.1. У Конкурсі мають право брати участь повнолітні громадяни України (18 років), які проживають на території України (надалі – «Учасник/Учасниця» або «Учасник Конкурсу»). Не визнаються Учасниками Конкурсу і не мають права брати в ній участь особи, які не відповідають вимогам або не виконують умов цих Офіційних Правил (надалі – «Правила»). Не визнаються Учасниками Конкурсу і не мають права брати в ньому участь працівники та представники Організатора Конкурсу і будь-яких інших компаній, які беруть участь у підготовці та проведенні Конкурсу та їхні близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).

2.2. Щоб стати Учасником Конкурсу, користувачеві необхідно:

а) бути підписником сторінок FootballHub у Facebook, Instagram або Twitter. В залежності від того, яку соціальну мережу обирає Учасниця.

б) викласти на своїй сторінці у соціальній мережі (Facebook, Instagram, Twitter) власну фотографію, пов’язану з футбольною тематикою. На стадіоні, вдома чи ще десь, головне – підтримуючи свою команду. В цьому пості обов’язково поставити хештег конкурсу #покажифанатам та позначити сторінку FootballHub у цій мережі.

в) фотографію потрібно викласти у своїй соціальній мережі (на власній сторінці) з п’ятниці до 19:00 понеділка ігрового тижня.

  1. Етапи конкурсу

а) З 9-го і до 18-го туру Чемпіонату УПЛ визначається переможниця тижня.

Розклад турів:

9: 21.09 – 24.09

10: 28.09 – 31.09

11: 05.10 – 15.10 (тур УПЛ + матчі збірної)

12: 19.10 – 22.10

13: 26.10 – 29.10

14: 03.11 –  06.11

15: 10.11 – 13.11

16: 23.11 – 26.11

17: 30.11 – 03.12

б) серед усіх опублікованих фото у соціальних мережах з відповідним хештегом, редакція FootballHub на власний розсуд обирає до 7 фіналісток тижня, щодо яких проводиться голосування на сайті footballhub.com.ua.

в) За підсумками голосування на сайті, Учасниці отримують бали,  від одного до семи. Перше місце – сім балів, останнє – один бал.

г) Учасниці можуть отримати додаткові бали від експерта (футбольної персони). Експерт обирає трійку найкращих Учасниць. Перше місце отримує три бали, друге – два, третє – один.

УВАГА! У разі рівності суми балів виграє та учасниця, яка отримала найбільше балів від глядачів.

д) Учасниця, яка набрала найбільшу суму балів, стає переможницею тижня та потрапляє у Суперфінал, який відбудеться у грудні 2018 року.

Суперфінал.

а) до участі у Суперфіналі допускаються всі переможниці тижнів.

б) Суперфінал відбуватиметься у студії FootballHub – у прямому ефірі на сторінках в YouTube та Facebook.

в) переможниця Суперфіналу потрапляє у прямий ефір телеканалу 2+2 (впродовж трансляції футбольного матчу) та отримає приз.

  1. Організатор Конкурсу.

4.1. Організатором Конкурсу є ТОВ «Гравіс-Кіно».

  1. Подарунки та Заохочення Конкурсу.

Головне Заохочення Конкурсу – це статус найкращої уболівальниці українського футболу та можливість потрапити у прямий ефір FootballHub та телеканалу 2+2 (під час проведення футбольного матчу).

Подарунковий фонд складає:

Статуетка від FootballHub – 1 шт.

  1. Переможець Конкурсу.

6.1. Повідомлення Переможниці тижня здійснюється через соціальну мережу упродовж дня, наступного за днем, в якому були визначені Переможці. З 10:00 до 20:00 год. представник  організатора конкурсу зв’язується з кожним відібраним Переможцем через контакт (аккаунт), що вказаний у його користувацькому профілі у соціальній мережі, та сповіщає його про те, що він здобув право на участь у Суперфіналі.

6.2. Учасник Конкурсу (визначений таким, що має право на подарунок), який виявить бажання отримати подарунок учасника турніру, повинен надіслати упродовж двох днів після отримання листа/дзвінка від Організатора про право отримати подарунок, сканкопію паспорту та ідентифікаційного коду.

6.3. Для отримання подарунку, вказаному у п. 6.2., при собі потрібно мати оригінал паспорту та ідентифікаційного коду.

6.4. Передача Подарунку підтверджується шляхом підписання протоколу на вручення негрошового подарунку у конкурсі «#ПОКАЖИФАНАТАМ».

6.5. У випадку ненадання Учасником Конкурсу копій документів, зазначених в п.6.2. упродовж 2 (двох) календарних днів з моменту отримання повідомлення про здобуття права на подарунок Конкурсу, Учасник Конкурсу позбавляється права на отримання подарунку.

6.7. Результати Конкурсу будуть опубліковані у соціальних мережах.

6.8. Переможець Конкурсу погоджується з тим що, Організатор Конкурсу не відшкодовуює витрати на проїзд, проживання та будь-які інші витрати, пов’язані з участю у Вікторині та отриманням подарунку.

  1. Інші умови

7.1. Податковим агентом відповідно до вимог чинного законодавства у зв’язку із врученням подарунків є Організатор Конкурсу.

7.2. Взявши участь в Конкурсі, Учасники Конкурсу надають свою згоду на:

а) участь у Конкурсі, згоду з даними Правилами та їхнє дотримання;

б) отримання Організатором особистої інформації, що міститься в документах, копії яких надаються Учасниками Конкурсу згідно з цими Правилами;

в) використання такої інформації Організатором з метою проведення Конкурсу відповідно до чинного законодавства України;

г) копії документів, наданих Організатору, не підлягають поверненню Учасникам Конкурсу.

7.3. Заміна подарунку Конкурсу будь-яким іншим благом, в тому числі грошовим еквівалентом, не допускається.

7.4. Інформування щодо Правил та умов Конкурсу здійснюється за допомогою анонсування Конкурсу та розміщення офіційних Правил та умов Конкурсу на сайті «Footballhub» https://footballhub.com.ua/.

7.5. Організатор забезпечує об’єктивність та неупередженість визначення Переможців Конкурсу.

7.6. Організатор не вступає у дискусії між Учасниками Конкурсу щодо визнання Учасників Конкурсу Переможцями Конкурсу.

7.7. Організатор Конкурсу має право виключити з участі у Конкурсі особу, яка

1) несвоєчасно надала інформацією, необхідну для вручення подарунку, або

2) вказала неповну, недостовірну інформацію, що є обов’язковою відповідно до даних Правил, або

3) не надала повний комплект копій документів та/або інформації, як вказано у п.6.2. вище, або

4) не виконала інших вимог даних Правил.

При цьому така особа не має права на одержання від Організатора Конкурсу будь-якої компенсації у зв’язку із відмовою у врученні подарунку.

7.8. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Конкурсу відповідно до вимог чинного законодавства України.

7.9. Своєю участю у Конкурсі всі Учасники Конкурсу повністю погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються їх виконувати.

7.10. Організатор Конкурсу не несуть відповідальності за:

а) технічні проблеми з передачею даних при застосуванні каналів зв’язку, що використовуються під час проведення Конкурсу;

б) невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками Конкурсу своїх обов’язків, передбачених цими Правилами.

7.11. ОПУБЛІКУВАВШИ ФОТОГРАФІЮ У СВОЇХ СОЦМЕРЕЖАХ ІЗ ВІДПОВІДНИМИ ХЕШТЕГАМИ, ТОБТО ФАКТИЧНО СТАВШИ УЧАСНИЦЕЮ КОНКУРСУ, ОСОБА АВТОМАТИЧНО НАДАЄ ОРГАНІЗАТОРУ БЕЗВІДКЛИЧНИЙ (БЕЗУМОВНИЙ) ДОЗВІЛ НА ВИКОРИСТАННЯ ІМЕНІ І ЗОБРАЖЕННЯ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ПОДАЛЬШИМ ВИКОРИСТАННЯМ У КОНКУРСІ. І така згода є достатньою для дотримання вимог ст.ст.296, 307, 308 Цивільного кодексу України, а також абз.9 п.1 ст.8 Закону України «Про рекламу».

7.12. Результати Конкурсу є остаточними і оскарженню не підлягають.[/vc_toggle][vc_separator color=”orange” css=”.vc_custom_1526397449084{padding-top: 6px !important;}”][/vc_column][/vc_row]