Домашня сторінка Актуально #ПОКАЖИФАНАТАМ. Переможниці другого туру

#ПОКАЖИФАНАТАМ. Переможниці другого туру

2 читачів онлайн
0
1,589

Наші вболівальники разом із Сергієм Мельником обрали найкращу футбольну вболівальницю другого туру нашого мега-конкурсу #ПОКАЖИФАНАТАМ. На цей раз у нас аж чотири переможниці.

Голосування було припинене 5 жовтня об 11:00, тому всі подальші зміни позицій учасниць не враховувались. Найбільшу кількість голосів вболівальників отримала Аріна Євдокименко. Другою на думку наших читачів стала Анастасія Ковалевська, третьою Олена Ганачівська. Однак змінили ситуацію бали від нашого експерта.

Сергій Мельник 3 бали віддав Насті, 2 бали Олені Ганачівській, та 1 бал Анастасії Ковалевській. Таким чином аж чотири дівчини отримали однакову кількість балів та стали переможницями цього тижня. Отож, вітаємо Аріну Євдокименко, Анастасію Ковалевську, Олену Ганачівську та Настю. А усім, хто цього тижня не зумів перемогти, бажаємо не засмучуватись і брати участь в наступних турах конкурсу.

Тож, тепер час для третього туру нашого конкурсу. Завантажуй свої гарячі та емоційні футбольні фото з хештегом #покажифанатам на свою сторінку в обрану соцмережу (facebook, twitter, instagram) і стань учасницею конкурсу. До розгляду братимуться нові фото всіх без винятку учасниць. Звертаємо Вашу увагу на те, що із наступного туру ми обиратимемо тільки одну переможницю і голоси вболівальників матимуть перевагу. Покажи, як ти вболіваєш за свою команду!

Правила тут👈

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Новий ПСЖ в АПЛ. Власник французького клубу готує МЕГАпроект

В англійській Прем'єр-Лізі невдовзі може з'явитися клуб із величезним фінансуванням. Власн…