Домашня сторінка Актуально #ПОКАЖИФАНАТАМ. Переможниця 7 туру

#ПОКАЖИФАНАТАМ. Переможниця 7 туру

2 читачів онлайн
0
563

Наші читачі разом із експертом, автором студії Мамахохотала Євгеном Яновичем обрали найкращу футбольну вболівальницю сьомого туру нашого бомбезного конкурсу #ПОКАЖИФАНАТАМ. Цього разу пережницею стала Ірина Багаєва.

Найбільшу прихильність читачів здобула Тетяна, яка випередила в голосуванні красунь двох Ірин (Багаєву та Штанько). Ось такий вигляд мала турнірна таблиця без урахування балів експерта.

Оцінки від нашого експерта Євгена Яновича допомогли Ірині Багаєвій посунути з першого місця Тетяну. Отже, загальна таблиця сьомого туру #ПОКАЖИФАНАТАМ має такий вигляд:

Публікуй свої фотографії у власних соцмережах Facebook, Instagram, Twitter із хештегом #покажифанатам і бери участь в конкурсі. Ти можеш потрапити на прямий ефір FootballHub. А якщо Тебе оберуть найкращою – у трансляцію футбольного матчу!

Наступний тур і наступний ігровий тиждень стартує 23 листопада. Ті, хто не потрапив у фінал цього разу, не засмучуйтеся. У вас попереду ще багато шансів виграти наш головний приз. Детальніше ознайомитися з правилами конкурсу можете ТУТ.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Відомий екстренер Динамо очолив дуже несподіваний клуб

Один із колишніх тренерів київського Динамо знайшов нове місце роботи …