Наші читачі разом із експертом Олександром Панковим обрали найкращу футбольну вболівальницю п’ятого туру нашого бомбезного конкурсу #ПОКАЖИФАНАТАМ. Цього разу пережницею стала Інна.

Голоси наших читачів і вболівальників дещо розділилися, що лише додало інтриги підсумковій турнірній таблиці. Адже, якщо брати до уваги лише вподобання вболівальників, то ситуація була б іншою.

Але оцінки від Олександра Панкова змінили ситуацію. 3 бали (найвищу оцінку) від експерта отримала Інна, 2 бали до свого активу записала Євгенія і ще 1 бал від Олександра Панкова на рахунку Аліни. Отож, підсумкова таблиця п’ятого туру має такий вигляд:

Публікуй свої фотографії у власних соцмережах Facebook, Instagram, Twitter із хештегом #покажифанатам і бери участь в конкурсі. Ти можеш потрапити в прямий ефір FootballHub. А якщо Тебе оберуть найкращою – в трансляцію футбольного матчу!

* Зверніть увагу, що до розгляду приймаються фото, завантажені упродовж туру (дати турів вказані у правилах конкурсу).  На четвертому тижні конкурсу розглядалися фотографії, завантажені з 23 по 26 жовтня 2018 року. Світлини завантажені раніше, навіть за наявності хештегу #ПОКАЖИФАНАТАМ, до конкурсу не допускатимуться.

Наступний тур і наступний ігровий тиждень стартує 2 листопада. Ті, хто не потрапив у фінал цього разу, не засмучуйтеся. У вас попереду ще багато шансів виграти наш головний приз – потрапити в Суперфінал і ефір футбольної трансляції на 2+2. Детальніше ознайомитися з правилами конкурсу можете ТУТ.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Першоліговий Кріштіану Роналду. Диво-гол із Першої Ліги

Неймовірний забитий м'яч у матчі Волинь – Інгулець …