Домашня сторінка Актуально Полоскотали нерви. Україна стартувала на Євро-2018

Полоскотали нерви. Україна стартувала на Євро-2018

56 читачів онлайн
0
2,166

Футзальна збірна України створили міні подвиг і гарантувала собі вихід в наступну стадію турніру.

Українці невдало розпочали матч з першим суперником на європейському форумі (ще на нашу команду очікує матч з третім представником групи С – Португалією) Румунією. В середині першого тайму команда Олександра Косенка поступалася з рахунком 0:2!

Але наснага і завзяття наших хлопців зробили свою справу. Спочатку Королишин перед самісінькою перервою відквитав 1 гол, а в другій половині матчу Педяш і Шотурма принесли Україні омріяну перемогу.

Переможний гол на останній хвилині Шотурма забив після перехоплення (румуни більшу частину другого тайму грали в 5 польових, навіть ведучи в рахунку).

Матч з португальцями відбудеться 4 лютого, але вже точно відомо, що Україна в 1/4 фіналу.

Завантажте більше за Шаблієнко Віктор

Знову опади в Лондоні. Ворскла програє, але забиває

Полтавці розпочинали груповий етап Ліги Європи гостьовим матчем проти головного фаворита с…