Польща – Колумбія: Закон проти євроблях

Невдахи першого туру групи H в очному протистоянні вирішували, для кого Чемпіонат чвіту закінчиться раніше.

Польща і Колумбія в однакових умовах підходили до очного протистояння. Обидві команди поступилися в першому турі групового етапу своїм опонентам. Програли з однаковим рахунком 1:2, але за різним змістом гри. Поляки були знищені наполегливою і стрімкою збірною Сенегалу на чолі з Мане та з власними помилками в обороні, а Колумбія відчула на собі правило потрійного покарання (1 – пенальті, 2- вилучення, 3 – гол) в матчі з Японією, хоча до останнього намагалися врятуватися.

Поєдинок на стадіоні в Казані розпочався з обопільно жорсткої гри. Технічнішим колумбійцям раз у раз діставалося від опорників чи оборонців Кадри. До 30 хвилини гра була рівною та без особливих моментів, але після 2/3 першого тайму ініціативою повністю заволоділи латиноамериканці.

Перший гострий момент стався на 36 хвилині, коли Куадрадо по черзі розхитав двох захисників Польщі і здійснив простріл з гострого кута – Щесни врятував свою команду. Безсилим був голкіпер Ювентуса за 4 хвилини. Колумбійці хитро розіграли кутовий, Кінтеро віддав на Хамеса, а той, не мов рукою, навісив на Міну, який відклеївся від захисників і, випередивши Щесни, відправив м’яч у сітку воріт поляків.

Другий тайм розпочався зі спроб Левандовського і Ко взяти ініціативу до своїх рук. Колумбійці були не проти, бо зі швидким Куадрадо організовувати контратаки просто. В одній із таких контратак Фалькао із вигідної позиції пробив вище воріт, а в наступній удар Хамеса заблокував Беднарек.

Свою нагоду мав Роберт Левандовський, але найкращому бомбардиру Бундесліги не вдалося переграти Оспіну в ближньому бою, а це була лише перша помилка оборони колумбійців.

Відповідь Фалькао і Ко була результативною. Тигр отримав прихований розрізний пас від Кінтеро і зовнішньою частиною стопи відправив м’яч в кут воріт Щесни.

Фото Getty Images

Рахунок 2:0 на користь Колумбії протримався 5 хвилин і знову відзначилися номінальні гості. Хамес віддав геніальний пас на Куадрадо, який втік, як від стоячих, від захисників та переграв нещасного Войцеха… 3:0

Єдиним негативним моментом в матчі для Колумбії стала травма Оспіни, який врятував свою команду після удару Крихов’яка. Голкіпер Арсенала закінчував матч через біль, але це не завадило йому потягнути ще один суперудар Левандовського.

Польща без шансів програє Колумбії і їде додому.