Домашня сторінка Ексклюзивно Польський футбол. Шахта замість підтрибунки

Польський футбол. Шахта замість підтрибунки

1 min read
0
1,896

Польский клуб Екстраклясі Заглембе Любін вирішив замінити вихід з підтрибунки на шахтний тунель. Таку ідею польський клуб запозичив у західних сусідів — німецького Шальке, який зробив свою версію ще 5 років тому.

Клуб із невеличкого міста Любін (70 тисяч населення) відомий своїми зірковими вихованцями: Желінським із Наполі та Пьонтеком із Мілана.  Це – стіна із прізвищами двох найвідоміших вихованців у футбольній академії Заглембе.

Заглембе зараз виступає у польскій Екстраклясі, але зірок з неба не хапає, плентаючись недалеко від зони вильоту. Цей клуб більше відомий своїми багаторічними гірничими традиціями, оскільки більша частина населення міста працює на шахтах з видобутку мідної руди. Звідси — наслідування місцевих традицій вже у футбольній сфері.

Шахтний тунель — це спроба донести до гравців усвідомлення традицій клубу та його історії.

І це лише початок перебудови тунелю. Президент Заглембя Матеуш Друждж розповів, що незабаром буде також змінено підлогу і встановлено додаткове освітлення.

Вкрадена ідея у Шальке? Можливо. Та все ж є одна серйозна відмінність. Подивіться на підтрибунку гельзенкірхенців та зверніть увагу на спонсорський банер.

Як відомо, у копальнях не має бути газу. НІКОЛИ! Наявність газу у шахті одразу прирівнюється до небезпеки. Можливо, Шальке має певні зобв’язання перед спонсором та головним акціонером, тому не може відмовитися від такого банера у підтрибунці. А можливо, керівництво клубу просто не замислюється над символізмом такої назви у тунелі, який веде на футбольне поле.

Наслідування традицій є і в Заглембе, і в Шальке. Але це – саме той момент, коли деталі мають значення. І тут клуб із Польщі явно крутіший за своїх західних сусідів.

Читайте ексклюзив від Євгена Коноплянки у Шальке 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзивно
Закриті коментарі

Перевірте також

Динамо, Карпати чи закордон? Яким буде майбутнє Русина?

В ефірі програми Циганик Live ведучий Ігор Циганик поділився інсайдом щодо майбутнього нап…