Польський ляпас. Динамо за п’ять хвилин програє Легії. ВІДЕО

Перший матч в 2021 році для Динамо вийшов зіпсованим

У цьому поєдинку до гри повернувся Артем Бєсєдін, якому Мірча Луческу довірив місце у стартовому складі номінальних господарів:

Перший по-справжньому небезпечний момент у матчі створили саме кияни на 21 хвилині

Бєсєдін у боротьбі змусив оборонця Легії впасти, Вербич м’яч підхопив і вийшов віч-на-віч із голкіпером Легії. Словенець вирішив пробити у дальній кут воріт Боруца, але удар легіонеру Динамо не вдався – м’яч полетів вище воріт. Віктор Циганков, який відкрився під пас на дальній стійці, не зрозумів егоїзму партнера по команді.

Легія відповіла українцям голом. Проста подача з кутового завершилася точним ударом головою від чеського форварда Томаша Пекхарта, якого чомусь найбільше намагався стримати на голову нижчий Циганков – 0:1.

Не встигли динамівці осмислити свою результативну помилку, як “привезли” собі ще один м’яч. Кенджора не побачив перспектив у боротьбі з тим же Пекхартом і підштовхнув кремезного форвада в спину – арбітр такі дії оцінив на заслужене призначення пенальті. Денис Бойко з одинадцяти метрів врятувати Динамо не зумів – 0:2.

Рівень суддівства

Кияни пішли в атаку і забили, проте звично в гру втрутився недалекий лайнсмен. На початку зустрічі “вправний” асистент підняв прапорець в епізоді, коли Бєсєдін у момент пасу починав бігти зі своєї половини поля. Вербич пробив, м’яч влучив у стійку воріт Боруца, а першим на добиванні опинився Циганков. Асистент підняв прапорець, сигналізуючи про офсайд, якого і близько не було в момент удару словенця.

Після перерви склад української команди кардинально змінився. На полі з’явилися Бушан, Караваєв, Сирота, Сідіклей, Андрієвський, Шепелєв, Родрігес, Де Пена, Дуелунд і Супряга.

Заміни активізували гру Динамо в атаці. Кияни могли відквитати один м’яч на 63 хвилині, коли після затяжної атаки і серії відскоків м’яч потрапив до ніким не прикритого Карлоса Де Пени, який з одинадцяти метрів ударом з правої пробив вище воріт.

Але і Легія могла довести рахунок до розгромного

Холев’як увірвався у штрафний майданчик господарів і вже замахнувся на удар, та в останній момент Сідіклей у підкаті вибив м’яч з-під гравця польської команди. Вибив так, що лише щасливий збіг обставин допоміг Бущану перевести м’яч у поперечку власних воріт.

Відквитати бодай один гол Динамо так і не змогло. Команда Мірчі Луческу починає рік з поразки у контрольному поєдинку – 0:2.