Домашня сторінка Ексклюзив Полтава IN, Полтава OUT

Полтава IN, Полтава OUT

38 читачів онлайн
0
1,149

У травні 2018 року ФК Полтава вперше в історії здобула право зіграти в УПЛ.
Але вже за місяць команда знімається спочатку з УПЛ, а потім взагалі з усіх професійних змагань.
З усіма працівниками команди розірвали контракти.
Колишній директор та головний тренер команди дали ексклюзивний коментар FootballHub, як все відбувалося. 

Вадим Шельменко, екс-директор ФК Полтава:

– Як виникла ця ситуація? ФК Полтава припиняє існування?
– Ми, тренерський склад, склад керівників, гравці просто шоковані. Отримали розрахунок, трудові книжки, звільнили нашу базу.
Я прокинувся зранку, думав, що я на базі. Не можемо повірити, що таке може бути. Нам подзвонили з бази, кажуть, що 14 людей тренуються. Але всіх розрахували, всіх зробили вільними агентами, і команди немає. Команда припинила існування, як професійний клуб. Начебто клуб залишається, але всі працівники залишилися без роботи. І навіть не знаємо причину, що сталося. Якби президент сказав хоча б якусь причину, можливо, нам було б легче. Хоча б подзвонив. Ми, напевно, досі чекаємо його дзвінка.
Можу лише подякувати Леоніду Соболєву (президент ФК Полтава), він завжди виконував те, про що говорив. Ми з ним та Анатолієм Безсмертним (екс-тренер ФК Полтава) сиділи та дивилися відкриття Чемпіонату світу. Розмовляли про наші потреби, про форму та м’ячі, які необхідно придбати, нічого не віщувало, і ось так миттєво все сталося. Отримав трудову книжку, а там написано – Шельменко сам себе звільнив з посади.
У хлопців відібрали надію. Створили команду, але так і не відчули цього смаку Прем’єр-ліги.
Коли ми зібралися з хлопцями, пішли розмови: “Не треба нам підвищувати зарплату, ми готові грати на тих самих умовах, що у Першій лізі”.
Хоча у нас умови були не дуже. Але за рахунок преміальних, які даються за переможні матчі, всі відчувають себе добре.
Команда зібралась 21 червня, вже почали тренування, повинні були грати з Оболонню-Бровар та СК Дніпро-1. Весь підготовчий період був розписаний.
А тут приходить людина, яка стала директором після мене, сват президента і каже: Всім дякую, команди більше немає.
Але у нас дуже добра команда, незабаром починається чемпіонат, думаю, що всіх розберуть гарні клуби.

Вадим Шельменко, екс-директор ФК Полтава

– Спочатку ФФУ видала атестат команді, але виявилося, що ФК Полтава не готова грати в УПЛ…
– Атестат я отримував разом з Леонідом Давидовичем. Ми заявили стадіон Ворскли. Але потім з’ясувалося, що вони нам можуть дати лише 2-3 гри зіграти, не більше. Це пов’язано з участю Ворскли в Лізі Європи. Локомотив (домашній стадіон ФК Полтава) не згадувався там, а президент хотів грати на домашній арені. Ми з ним міркували, як буде проходити реконструкція, ходили по полю, почали будувати роздягальні. Він казав, що буде нормальне освітлення. Я не знаю, можливо, були якісь місцеві перешкоди, які вплинули. Приїжджав Вадим Гольдін з Федерації, пояснював нюанси, які потрібно узгодити. Президент сказав, що ми не змогли б зробити якісний підігрів та освітлення на цьому етапі. Але все інше він пообіцяв, що зробить. Роздягальні повинні були трошки пізніше з’явитись.

– Як вважаєте, крапка в цій історії вже поставлена?
– Дуже хочу вірити, але ми поспілкувались з тренерами, і мені здається, що це крапка. Продовження, напевно, не буде. Три крапки.
Якби ми знали справжню причину, то можна було б про щось розмовляти і думати.

Анатолій Безсмертний, екс-тренер ФК Полтава:

– Ми досі шоковані. Не розуміємо, що сталося. Команда жила цією мрією, хотіли спробувати себе у Прем’єр-лізі. Дуже добрий сезон провели. Дуже шкода, що так вийшло. Шкода хлопців, шкода вболівальників. Ми витратили багато енергії, сил та емоцій, як виходить – даремно. Великий розпач. І все сталось через причини, які не залежать від нас. Але хлопці гідно тримають удар, хоча прощались зі сльозами на очах. Пішли не всі. Ті, що місцеві та не знайшли собі команди – вони досі тренуються разом індивідуально.

– Як вважаєте, хлопці, які вивели команду до УПЛ, зможуть там пограти за інші клуби?
– Я впевнений, що кожен, хто був у команді може спокійно грати у Прем’єр-лізі. З кожним з них я пішов би у розвідку. ФК Полтава не загубилась би у УПЛ. З цим складом, який був, хіба що трошки підсилитись.

Анатолій Безсмертний, екс-тренер ФК Полтава

Як зникла ФК Полтава

Створили команду, але так і не відчули смаку Прем'єр-ліги ©Як зникла ФК Полтава?Ексклюзивні коментарі колишнього директора та тренера ФК Полтава🔥

Опубліковано FootballHub Неділя, 24 червня 2018 р.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Відчув шок. Циганик вибачився перед Вернидубом і знищив Шахтар

Справедлива оцінка гри команди Де Дзербі …