Помаранчевий настрій. Шахтар громить Динамо у матчі за Суперкубок

Все вирішили реалізація та помилки

У матчі Суперкубка України з Шахтарем Мірча Луческу довірив місце в центрі нападу Динамо Владиславу Супрязі:

Старт за Динамо

Молодий форвард киян, як і самі номінальні гості зустрічі, активно розпочали гру, створивши два дуже небезпечні моменти біля воріт Пятова. Вже на 10 хвилині Супряга міг забивати у цьому поєдинку. Нападник отримав м’яч на куті штрафного майданчика гірників, на замасі прибрав опонента і пробив у ближній кут воріт Пятова. Стійка врятувала господарів, а на добивання не встиг Циганков.

Минуло декілька хвилин, і вже Пятову довелося рятувати команду Де Дзербі. Динамівці розіграли класну комбінацію, яку після скидання від Кенджори ударом завершив Буяльський. Голкіпер Шахтаря з-під поперечки відбив м’яч на кутовий.

Фото ФК Динамо КиївСтартова активність команди Луческу не знітила донецький колектив і, заспокоївши гру, Шахтар забив!

На 30 хвилині Додо з флангу навісив на Марлоса, Кенджора невдало зіграв у боротьбі з бразильським українцем, чим скористався Траоре. Нападник господарів після відскоку м’яча ударом головою перекинув м’яч через Бойка – 1:0.

Після перерви Шахтар дуже швидко забив другий м’яч

Гірники на 54 хвилині упіймали Динамо на помилці при перебудові після атаки. Педріньйо закинув м’яч за спину Кенджорі, якого випередив Ісмаїлі і віддав точно на ногу Траоре. Африканському форварду потрібно було лише влучити у порожні ворота киян – 2:0.

Підопічні Луческу кинулися в атаку і, змарнувавши ще один супершанс (Де Пена з близької відстані пробив просто у Пятова), пропустили знову. Майкон вибив м’яч з-під ніг Сидорчука, розігнавши контратаку чотири в два. Алан Патрік протягнув м’яч через півполя і наважився на удар. Без шансів для Бойка – 3:0.

Всі спроби Динамо провести бодай гол престижу були марні. Де Дзербі громить Луческу у дебютному протистоянні з румунським фахівцем і здобуває свій перший більш-менш вагомий трофей у тренерській кар’єрі.