Домашня сторінка Актуально Помста від Олександрії. Чорноморець знову показав ікла, та цього разу програв

0 читачів онлайн
0
1,759

Автор Владислав Ігнатенко

11 днів тому Чорноморець розгромив Олександрію у Кубку України, щоправда, у команди Володимира Шарана був не основний склад. Та й сам Шаран до Одеси тоді не приїхав – довірив команду помічникам.

Але УПЛ – то не Кубок. Ще й матч домашній. Чорноморець – найгірша команда УПЛ за результатами на виїзді (лише 2 очка у гостьових поєдинках). Остання виїзна перемога датована ще квітнем 2018 над Сталлю.

З початку гри Олександрія контролювала події і володіла м’ячем. І мала забивати першою. Максим Задерака вивів Сітала на ударну позицію, але Артем пробачив моряків і пробив повз ворота. Відкрили лік голам у матчі гості. Одесити знайшли своє щастя завдяки стандарту. Грачов виявився найспритнішим у штрафному Олександрії і головою пробив по мячу повз Паньківа. До цього Гліб нинішнього сезону забивав лише у ворота Динамо.

В середині тайму на своєму правому фланзі Савченко дав по ногах Протасову. Півзахисник Чорноморця відразу ж отримав гірчичник, а вже за декілька хвилин Володимир Шаран був змушений замінити Протасова через пошкодження. Дмитро Шастал, що вийшов йому на заміну, до слова відзначився у попередньому матчі з Олімпіком.

Перший тайм був дуже жорстким. Аж 16 фолів на 2 команди. Жовті картки встигли отримати півзахисники кожної з команд: Банада та Савченко. Справжня заруба, це логічно, адже Олександрії не можна втрачати очки у боротьбі за бронзу, а Чорноморець мріє потрапити до верхньої шістки – команди надмотивовані.

Фото ФК Олександрія

Друга заміна у матчі теж відбулася в першій половині, і теж після жорсткої боротьби та пошкодження. Цуріков за інерцією наступив на ступню Ковалю. Після чого замість захисника Чорноморця вийшов на поле Микита Татарков.

І щоб перший тайм був рівним не тільки за травмами, а й за рахунком, Олександрія також забила м’яч. З верхового паса Цурікова м’яч на груди прийняв Кирило Ковалець і злету лівою ногою пробив під ближню стійку. Гол видався якісним і видовищним. Кирило, до речі, забив своїй колишній команді.

Другий тайм продовжився у тій же манері – постійна боротьба і фоли. Що говорити, якщо в період з 46 по 55 хвилини команди заробили аж 4 (!) гірчичники, три з них гравці Чорноморця. Жорсткі поєдинки цих команд – звична справа. В сезоні 2016-2017 у матчі Олександрія – Чорноморець арбітр показав 16 жовтих карток. Така кількість до сих пір є рекордом вищих дивізіонів чемпіонату України.

Тому не дивно, що другий гол олександрійці провели саме зі штрафного удару. З убивчої позиції Шастал немов рукою поклав м’яч в праву дев’ятку. Дмитро забиває у другому матчі поспіль.

За 12 хвилин відбувся зворотній епізод. Дмитро Шастал збив Бабенка на такій же позиції, з якої сам реалізував штрафний. Але в команд з Одеси та Олександрії різного рівня виконавці – м’яч влучив у свого ж гравця.

Олександрія помилки не прощає. Дві хвилини – і витягуйте м’яч. Ковалець віддав довершену передачу на Банаду, і Євген без роздумів, навіть не озирнувшись, поцілив під дальню стійку. 3:1 – Олександрійці відірвалися.

Микита Татарков вирішив, що не варто так легко здаватися – 1:3. Помітно було, наскільки Микита був втомлений, але він знайшов сили дотягнутися і перехопити пас захисника. Удар без роздумів, і Паньків виймає вдруге. 3:2, а це вже інтрига на останні 10 хвилин.

Фото ФК Чорноморець

Проте, сил на більше забракло. І ні дива, ні гола від жодної команди не сталося. Заруба закінчилася з рахунком 3:2 на користь Олександрії. За гру було здійснено 45 фолів, тобто 1 порушення щодві хвилини.