Домашня сторінка Актуально Помилка та асист Вернидуба, сейви Паньківа. Рух відбирає очки у Зорі

23 читачів онлайн
4
4,077

Зоря знову поза єврокубковою зоною

У рамках 7-го туру української Прем’єр-ліги львівський Рух приймав луганську Зорю. До початку матчу обидві команди посідали місця в середині турнірної таблиці.

Наставник господарів Леонід Кучук з перших хвилин на правому фланзі захисту випустив 18-річного Романа.

Головний тренер Зорі Віктор Скрипник знову поставив Хомченовського правим захисником, а Саядманеш розпочав матч лівим вінгером.

Перший тайм

Зоря активно почала штурмувати ворота Паньківа. Спочатку Кабаєв мав непогану нагоду після передачі Хомченовського, але не влучив у площину воріт. За декілька хвилин Кочергін після невдалої передачі Паньківа втік від суперників на дриблінгу, але теж не зумів пробити точно.

В середині тайму пошкодження отримав Назарина, замість якого на поле вийшов Цвек.

На 37-й хвилині Рух скористався помилкою Вернидуба. Притула віддавав передачу на Борячука, але першим на м’ячі був Вернидуб, що мав одним дотиком виносити м’яч. Однак, капітан луганців помилився та невдало обробив м’яч. Борячук перехопив м’яч, увімкнув швидкість та розстріляв ворота Мацапури – 1:0.

Після цього Зоря намагалася відновити рівність ще до перерви, але декілька непоганих атак завершилися нічим.

Другий тайм

Початок другого тайм теж був за Зорею. Аллах’яр небезпечно пробивав у ближній кут воріт, та Паньків зіграв надійно. В середині тайму Гладкий заштовхав м’яч у ворота, але перед цим порушив правила на Білому.

На 74-й хвилині Зоря досягся свого. Паньків виконав звичайний удар від воріт, але в центрі поля верхову бортьбу виграв Вернидуб, який ударом головою виконав асист на Аллах’яра. Іранець втік від захисників Руха віч-на-віч із голкіпером господарів та зрівняв рахунок – 1:1.

Зоря не скидала темп та продовжила штурмувати ворота Паньківа. Свої моменти мали Кочергін та Шахаб. На 88-й хвилині іранець вийшов віч-на-віч із Паньківим, обіграв кіпера, але з гострого кута не влучив у порожні ворота.

Попри величезне бажання гостей, Зорі так і не вдалося вирвати перемогу. Матч завершився внічию – 1:1. Таким чином, обидві команди залишаються в середині турниріної таблиці.