Помилки і відсутність характеру. Баварія завдає Динамо історичного розгрому. ВІДЕО

Матч, який хочеться забутиДинамо після емоційного поєдинку з Бенфікою в Лізі чемпіонів завітало в гості до грізної Баварії

Мірча Луческу не міг розраховувати в цьому поєдинку на одного з найкращих гравців своєї команди. Віталій Буяльський зазнав травми, тому його треба було кимось замінити. Румунський наставник обрав варіант із висуванням Шапаренка на позицію під нападником, якого зіграв Гармаш, і випустив в опорну зону Олександра Андрієвського.

Кияни очікувано розпочали зустріч від оборони, зробивши акцент на контргрі. Вже на 9 хвилині Віктор Циганков пробивав з меж штрафного майданчика мюнхенців після передачі від Тимчика, але українському вінгеру забракло влучності.

Господарі відповіли супершансом Левандовського, який ударом головю цілив м’ячем під поперечку – сейв Георгія Бущана.

Удар Левандовського став сигналом, який, мабуть, не почув капітан киян Сергій Сидорчук. Опорний півзахисник гостей у своєму штрафному майданчику незграбно зіграв у боротьбі з Горецкою – рука і пенальті. Одинадцятиметровий упевнено реалізував Левандовський – 1:0.

Цього вечора мюнхенці карали підопічних Луческу за помилки безжально

На 27 хвилині Андрієвський помилився в центрі поля, чим дуже швидко скористалися господарі. Мюллер м’яч підхопив і в один дотик відправив Левандовського на побачення з Бущаном. Поляк точним ударом в кут переграв голкіпера збірної України – 2:0.

Розгромним рахунок міг зробити Лерой Сане, але м’яч після удару ексгравця Манчестер Сіті прийняла на себе стійка воріт Бущана.

До перерви Динамо все ж змогло організувати свій супермомент

Шапаренко класно розібрався з пресингом мюнхенців, запустив у контратаку Циганкова та Гармаша, які вивели на удар Карлоса Де Пену. Уругваєць з меж штрафного майданчика Баварії цілив у дев’ятку воріт господарів. Ноєр у класному стрибку врятував свою команду.

На другий тайм Мірча Луческу випустив Шепелєва замість Шапаренка та Кенджору на місце Тимчика

Такі заміни дали певний стимул гостям, які навіть спробували атакувати грізну Баварію. Проте підопічні Нагельсманна швидко повернули гру у звичне русло, де їхнє домінування в атаках не викликає сумнівів.

Динамівці намагалися організувати масовану атаку по перерві. І їх за це одразу було покарано. Циганков втратив м’яч біля штрафного майданчика господарів, Зюлле вибив на Сане, який побачив вільний простір перед Гнабрі і запустив його в прорив. Футболіст збірної Німеччини вирішив епізод на користь своєї команди – 3:0.

Побиття гостей продовжив на 74 хвилині Сане. Вінгер несподівано для всіх (і Георгія Бущана теж) пробив з флангу у ближній кут воріт Динамо – 4:0!

Добив команду Мірчі Луческу на 87 хвилині Чупо-Мотінг. Форвард відгукнувся на навіс Павара, не помітив опору Кенджори та пробив точно у кут воріт Бущана – 5:0.

Динамо зазнає розгромної поразки і, на відміну від колективу юнаків, залишає Мюнхен на щиті.