Домашня сторінка Ексклюзив Пьонтек: Я — нападник. Я народжений для цього

Пьонтек: Я — нападник. Я народжений для цього

58 читачів онлайн
0
1,482

Кшиштоф Пьонтек у матчі проти Емполі знову забив. В Італії він здобув вже шалену популярність як серед вболівальників, так і серед ЗМІ. Що про це все думає сам поляк? Відповіді зібрав Przegląd Sportowy.

Шаленство навколо моєї особи? Це мене не чіпляє ніяк. Залишаюся собою. Хлопцем, який знає, що дійде до мети лише за допомогою важкої праці. Це завдяки їй я забив стільки м’ячів. Я задоволений тільки голами, а не тим, що потрапляю на обкладинки газет.

Удар Шевченка, гра головою Джилардіно, акробатика ван Бастена і відчуття голу Індзагі? Якщо б я мав усе це від славетних нападниківто я був би найкращим гравцем в історії. Довга дорога до цього. Я просто маю надію, що Мілан зі мною віднайде колишню славу і я буду гідний таких порівнянь.

У чому ще треба додавати? Є технічний брак, який треба виправляти. Зараз працюю над грою головою, ударами з обох ніг і виборі позиції. Бачу, що рухаюся у правильному напрямку.

Моє фото на плечах у Пакети порівнюють із Шевченком та Кака? Якщо експерти говорять, що завдяки нашій зв’язці гра Мілана стала кращою, то я тільки тішуся з цього. У нас хороше порозуміня і на полі, і поза ним. Він вже знає, які паси я люблю отримувати. Я в нього теж про це цікавлюся.

З ким найбільше заприятелював у Мілані? Зі всіма маю хороший контакт, але найбільше із тими, з ким сиджу на обідах та вечерях: Чалханоглу, Бакайоко, Пакета, Кессі, Родрігес і Боріні. В нас хороша команда.

Святкування з пістолетами вже відоме у всьому світі? Випадково став так святкувати. У першому матчі за Дженоа відствяткував просто — проїхався на колінах. Після другого голу руки самі якось так склалися для пострілів. Цей жест став моїм талісманом — не перестаю забивати.

Пісня фанатів Мілана з пострілами Pom Pom Pom на мою честь? Під час матчу її не чув, але потім подивився відео. Відчуття неймовірні, бо це дуже круто, що вболівальники Мілана так швидко мене покохали. Для них хочу забивати, допомагати команді. Я — нападник, я народжений для цього.

У нинішньому сезоні за Мілан Пьонтек забив вже 7 м’ячів у 6 матчах. Поляк побив рекорд ван Бастена та Бірхоффа.

Читайте також: Стопами Левандовського. Кшиштоф Пьонтек — новий нападник не для Динамо.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Моя найбільша мрія – поїхати на Євро © Артем Кравець дав відверте інтерв’ю

Ігор Циганик взяв інтерв'ю у нападника Кайсеріспора українця Артема Кравця. Екслюзивно у П…