Поплатилися за піжонство! Шериф Вернидуба карає Шахтар за самовпевненість. ВІДЕО

Шахтар на НСК Олімпійський приймав Шериф Юрія Вернидуба.

Через те, що цей матч абсолютно нічого не вирішував для обох колективів (гірники вже точно залишалися без євровесни, а молдовська команда пробилася до Ліги Європи), Де Дзербі випустив далеко не основний склад. Степаненко, Алан Патрік, Педріньйо, Марлон навіть не потрапили до заявки на поєдинок.

Уже на перших хвилинах Шахтар створив дуже небезпечний момент. Соломон стріляв з меж штрафного майданчика, але йому трохи забракло влучності і м’яч пройшов поруч із дев’яткою воріт Шерифа.

У середині другого тайму ізраїльтянин знову повторив свій удар майже з тієї ж самої позиції. Соломон прибрав захисника і закрутив у дальній кут. Цього разу м’яч влучив у хрестовину.

Шериф свій перший момент створив лише на 33-й хвилині. Бруно прорвався по лівому флангу і прострілив на лінію штрафного майданчика на Крістіану. Захисник тираспольського клубу завдав удару в дотик з лівої – м’яч пройшов над поперечкою.

Утім, перевага Шахтар, яка була відчутною з перших хвилин, все ж призвела до забитого м’яча на 42-й хвилині. Кривцов зробив розкішне закидання до штрафного майданчика за спини захисникам. Фернандо розвернувся і другим дотиком покотив м’яч повз голкіпера – 1:0.

До завершення першого тайму гірники ще двічі були близькими до гола. Спочатку Судаков закинув до штрафного майданчика на Додо і лівий захисник Шахтаря потужно пробив злету в поперечку. А потім Соломон, втретє майже з того самого місця, завдав удару у схожому стилі – м’яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки.

Одразу по перерві Шериф ледь не зрівняв рахунок

Опорна зона гірників провалилася, Бруно спокійно підійшов до штрафного майданчика та майже з лінії сильно вистрілив по воротах П'ятова – м'яч просвистів поруч зі стійкою.

На 63-й хвилині чудову нагоду створили підопічні Де Дзербі. Мудрик, який вийшов на заміну на другий тайм, зачепився за м’яч у центрі поля, прокинув захисника і гірники виходили 3 в 2 на ворота Шерифа. Але молодий зірковий гравець вирішив не пасувати на партнерів, а взяти гру на себе. Футболіст протягнув м’яч до штрафної зони і завдав удару – сейв Атанасіадіса.

Наприкінці зустрічі, відчуваючи свою перевагу, Де Дзербі вдався до неоднозначної заміни. Замість Андрія Пятова місце у воротах зайняв Олексій Шевченко. Хтозна, чи змінило це психологічну ситуацію на полі, але Шериф покарав Шахтар. Уже на останніх секундах тираспольці організували чудову атаку і Ніколов пробив майже з лінії воротарського майданчика. Перший удар заблоковував Бондар, але з другої спроби Ніколов прошив Шевченка – 1:1.

У Лізі чемпіонів Юрій Вернидуб у матчах з Шахтарем відбирає у Роберто Де Дзербі 4 очки. І не дозволяє італійцеві здобути бодай одну перемогу у дебютному для керманича гірників сезоні в ЛЧ.