Пора додому? Вест Гем Ярмоленка без шансів програє Тоттенгему

У 31-му турі АПЛ на Вест Гем чекало серйозне випробування. Підопічні Девіда Моєса завітали в гості до Тоттенгема.

Молотобійцям необхідно брати очки у кожному матчі, адже команда бореться за виживання в чемпіонаті. До цього поєдинку Вест Гем перебував на 17-ій сходинці, маючи в своєму активі 27 пунктів. Тоттенгем ж намагається пробитися до єврокубків. Наразі Шпори посідають 8-му позицію з 42 балами.

Андрій Ярмоленко так і  не з’явився на полі за весь матч. Господарі поля одразу взяли ініціативу в свої руки і почали осаджувати ворота гостей. Лукас завдав потужного удару з-за меж штрафного майданчика, але Лукаш Фабіанський вчасно зреагував і перевів м’яч на кутовий. Вест Гем створив лише один небезпечний момент після подачі з штрафного, але в тому епізоді рефері зафіксував офсайд.

Тоттенгем продовжував свій натиск і таки забив. У доданий до першого тайму час, Сон прийняв м’яч у штрафному майданчику, розхитав захисника і пробив у ближній кут воріт. Але після перегляду ВАР головний суддя матчу скасував гол: Сон на декілька сантиметрів був у положенні поза грою.

У другому таймі Тоттенгем не збавив темп і двічі міг забивати. Обидві нагоди змарнував Кейн, спочатку він пробив п’ятою з лінії воротарської зони, а в іншому моменті не влучив у площину, м’яч пройшов поруч зі стійкою. Але Тоттенгему допоміг забити Соучек. Півзахисник хотів вибити м’яч після подачі з кутової, але натомість зрізав його у свої ворота – 1:0.

Під кінець зустрічі Кейн таки забив. Сон віддав передачу нападнику Тоттенгема на вихід віч-на-віч. І найкращий бомбардир Шпор на цей раз не схибив – 2:0.

Попри невиразну гру попереду, Девід Моєс так і не випустив Андрія Ярмоленка на поле. Хоча минулого поєдинку з Вулвергемптоном українець вийшов на заміну на 81-й хвилині матчу.