Час у збірну? Півзахисник Зорі класним голом залишає Минай на дні УПЛ. ВІДЕО

Зоря після емоційно складного і скандального поєдинку з Олімпіком вдома приймала Минай, який бореться за збереження місця в УПЛ.

Закарпатці грамотно вибудували гру в обороні і за перший тайм не дозволили команді Скрипника створити бодай один небезпечний момент біля воріт Поповича!

Після перерви активність в атакувальних діях обох команд суттєво зросла! У Миная виділялися Малепе і Угочукву, які своїми дальніми (і не дуже) ударами намагалися упіймати голкіпера луганців Мацапуру на помилці.

Зоря в конструктиві діяла значно цікавіше, але підводила реалізація. Якщо потужний дальній удар Юрченка Попович потягнув, то в моменті з виходом віч-на-віч Гладкого голкіпер Миная був відіграний форвардом господарів. Проте нападник команди Скрипника пробив не тільки повз голкіпера гостей, а й повз його ворота.

Минай продовжив огризатися дальніми ударами. Сильно зі штрафного пробивав Ткачук – Мацапура зреагував.

На 68 хвилині Гладкий знову змарнував супершанс. Кочергін увірвався до штрафного майданчика гостей і відпасував під удар своєму форварду. Гладкий пробивав двічі. Але спочатку сам влучив у Петрусенка, а потім дав час півзахиснику заблокувати і другий удар.

Оборонна стіна Миная трималася до 81 хвилини

Коли масовану атаку Зорі голом нарешті завершив Кочергін! Гладкий після подачі Фаворова скинув м’яч на Саядманеша, а той відкотив під удар Кочергіну. Півзахисник господарів на одному метрі хитнув суперника і пробив точно у дальній кут воріт Поповича. М’яч пролетів поміж ніг Ткачуку, тому і момент удару голкіперу закарпатців було видно погано – 1:0!

Міг Кочергін вже у компенсований до другого тайму час оформити дубль, але змарнував свій супершанс. Маємбе помилився на власній половині поля, Юрченко одного опонента обіграв і викотив Кочергіну, перед яким був лише Попович. Молодий півзахисник пробив потужно, але невлучно – м’яч пролетів поруч із дев’яткою воріт гостей.

Надскладна мінімальна перемога Зорі, яка ще може помріяти про срібло УПЛ цього сезону! До Шахтаря залишається 4 очки – зіграти залишилося два тури…