Поразка, за яку не соромно. Баварія сильніша, але джокер Луческу подарував Динамо надію. ВІДЕО

Київ зустрів Баварію снігом, а динамівці — хорошою активністю в атаці на перших хвилинах.

Небезпечний простріл від Миколенка міг замикати Шкурін, але білоруський нападник не дотягнувся до м'яча.

Баварія поступово перехопила ініціативу та одразу ж забила. Толіссо пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч відрикошетив від Забарного і відлетів до Левандовського. Польський бомбардир неперевершено пробив у падінні через себе — 0:1.

Відповідь Динамо ледь не стала результативною. Циганков обігрався із Буяльським та на швидкості увірвався до штрафного майданчика. Горецка в підкаті вибив м'яч з-під ніг Циганкова у напрямку Ноєра. І тут воротар Баварії ледь не привіз. Мануель сильно махнув ногою повз м'яч і ледь не став антигероєм. Ноєра підстрахувала стійка!

Ще був непоганий удар від Циганкова. Лідер Динамо традиційно для себе змістився в центр і пробив з лінії штрафного майданчика. М'яч відрикошетив від захисника і полетів у руки Ноєру.

Доволі суперечливий епізод стався наприкінці тайму. Буяльський у боротьбі з Паваром впав у штрафному майданчику, але свисток судді промовчав. Повтори так і не дали однозначної відповіді на запитання, чи було порушення.

Останнє слово у першому таймі було за Баварією. Толіссо віддав з центру на правий фланг у штрафний майданчик, Мюллер геніально (!) пропустив м'яч поміж ніг, а там вже Коман просто розстріляв Бущана — 0:2.

Одразу по перерві Мірча Луческу кинув у бій свого джокера — Гармаш вийшов замість Шкуріна. А от Де Пену замінив Вітіньйо.

На початку другого тайму Шапаренко мав супершанс. Микола обігрався у стіночку з Буяльським, увірвався до штрафного майданчика. Перша спроба удару була не надто небезпечною, а от добивання — це був супермомент. Шапаренко чомусь вирішив прострілювати, замість того, щоб пробити у ближній кут. Ноєр вдруге поспіль відбив м'яч.

Ноєр Динамо Баварія

ФОТО Олександр Юрчак/FootballHub

Відродив інтригу у матчі... джокер Мірчі Луческу! Миколенко віддав у центр на Циганкова, той одразу помітив вривання Гармаша у вільну зону і покотив туди. Денис в дотик пробив поміж ніг Ноєру — 1:2. Динамо нарешті забило у Лізі чемпіонів!

І майже одразу кияни могли зрівняти рахунок. Шапаренко подав з кутового під удар Сидорчуку, а капітан Динамо пробив злету. Ноєр відбив м'яч, але поруч був Буяльський, який небезпечно прострілив у воротарський майданчик — там ніхто не замкнув передачу.

Прекрасну можливість забити втратив Циганков. Бущан класно запустив м'яч на хід Віктору, той, здавалося, вже вийшов сам на сам із Ноєром, але Горецка у фантастичному підкаті вибив м'яч на кутовий.

На останіх хвилинах Циганков міг стати героєм для Динамо, але з дальньої відстані пробив у стійку. 1:2 — Динамо поступається, але за цю поразку не соромно.