Португальський ляпас. Ювентус осоромився у матчі з Порту. ВІДЕО

Ювентус Андреа Пірло лихоманить у грі та результатах

Туринці прибули до Португалії на матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з Порту у ранзі фаворита протистояння. Проте пропустили італійські гості миттєво.

Вже на другій хвилині Щенсний та Бентанкур наварили у власному штрафному майданчику. Півзахисник слабко віддав на свого гокіпера пас, чим скористався Таремі – 1:0!

За увесь перший тайм Ювентус не створив НІЧОГО! Єдиний небезпечний момент підопічні Пірло народили на 41 хвилині, коли Рабіо пробив через себе, але і в тому епізоді Марчесін потягнув, а арбітр зафіксував офсайд.

До перерви пресинг Порту повністю знищив катастрофічний без креативу Юве.

Життя нічого не вчить. Такий вислів точно описує першу хвилину другої половини для Ювентуса. Порту розіграв м’яч із центра поля і провів атаку, яка перетворилася на гол Марега. За 20 секунд м’яч із центра поля потрапив у сітку воріт Щенсного – 2:0!

Португальці забили і знову відійшли у грамотний захист. Підопічні Сержіу Консейсау відрізали від м’яча Кріштіану Роналду, якого при прийомі одразу зустрічали гравці Порту (і не соромилися фолити).

Помираючий атакувальний потенціал гостей намагався реанімувати Роналду, який сам протягнув м’яч через пів поля і знайшов пасом у штрафному майданчику Порту К’єзу. Удар молодого італійця в кут Марчесін відбив.

Катастрофічний результат для Ювентуса К’єза все-таки зміг виправити. На 82 хвилині Юве вдалася хороша атака, яку після прострілу Рабіо ударом в дальній кут воріт Марчесіна завершив нападник б’янконері – 2:1!

Міг італійський гранд врятуватися на останній хвилині компенсованого до другого тайму часу, але іспанський арбітр зустрічі Карлос Дель Серро Гранде проігнорував контакт Санусі з Роналду у штрафному майданчику господарів. Фінальний свисток пролунав одразу після того, як рефері показав, що пенальті не буде.

Photo by Laszlo Szirtesi/Getty Images

Черговий провал Юве, який у перспективі може залишити Пірло без роботи. Порту створює поки що головну сенсацію 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.