Португалія – чемпіон Європи з футзалу!

Фінал Євро-2018 з футзалу виявився набагато драматичнішим і видовищнішим, аніж можна було очікувати від вирішального матчу. Адже часто саме фінали не виправдовують сподівань уболівальників. Та португальці і іспанці подарували динамічний і непередбачуваний матч.

Вже зі стартовим свистком чинні на той момент чемпіони континенту іспанці пропустили від Рікардінью. Зігравши на перехопленні, капітан португальської команди пробив над лівим ліктем кіпера іспанців. Його гол став найшвидшим в історії футзальних фіналів на Євро.

Закріпити успіх португальця не вдалося. Натомість вони двічі пропустили. Спочатку швидку комбінацію у торкання ударом з гострого кута під стійку замкнув Тольра. Вдало розіграний штрафний на 32 хвилині вивів іспанців уперед. Але втримати перевагу чемпіонам не судилося. За якихось півтори хвилини до фінального свистка стрімку атаку з п’ятим польовим ударом у дев’ятку завершив Коелью. Перевівши гру в додатковий час, він і там сказав своє вирішальне слово, реалізувавши 10-ти метровий. У багатьох уболівальників Фурії Рохи ледь не зупинилося серце від рішення арбітра призначити цей штрафний за шостий фол… на передостанній хвилині матчу. Але арбітр таке рішення таки ухвалив, а Коелью зумів цей штрафний реалізувати. 3:2 гегемонія Іспанії у футзалі добігла кінця.

©Sportsfile

7 м’ячів і 4 асисти на рахунку Рікардінью, котрий фінал не дограв, травмувавшись у додатковий час. Бронзу у боротьбі з Казахстаном здобули росіяни, перемігши 1:0.