Португалія громить Швейцарію на чемпіонаті світу. Хет-трик на рахунку заміни Роналду. ВІДЕО

Тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу вирішив змінити в стартовому складі Кріштіану Роналду молодим форвардом Бенфіки Гонсалу Рамушем.

Форвард таку довіру виправдав сповна! Рамуш забив перший м'яч на 17 хвилині. Фелікс віддав пас на свого нападника, а той скористався інертністю Шера і пробив у ближню дев'ятку воріт Зоммера – 1:0!

Минуло 16 хвилин і рахунок на табло вже став 2:0. Фернандеш подав з кутового точно на голову Пепе, який потужним ударом не залишив шансів голкіперу швейцарців.

До розгрому ще в першому таймі міг довести рахунок Рамуш, але не реалізував вихід віч-на-віч з Зоммером.

Після перерви побиття збірної Швейцарії продовжилося.

На 51 хвилині Далот хитнув на фланзі суперника і прострілив на ближню стійку, Рамуш випередив опонента і відправив м'яч поміж ніг голкіперу в ближній кут воріт Зоммера – 3:0!

Карнавал продовжився за 4 хвилини. Швидка контратака португальців завершилася пасом Рамуша на Геррейру, який з близької відстані пробив під поперечку воріт швейцарців – 4:0.

Майже одразу Аканджі після подачі з куового один м'яч відіквитав, скориставшись непорозумінням в грі оборони гоподарів – 4:1.

Свою феєрію довершив ще одним голом Рамуш. На 67 хвилині Фелікс вивів молодого форварда віч-на-віч із Зоммером, якому нападник збірної Португалії не залишив шансів – 5:1.

Вже у компенсований до другого тайму час. Леау розхитав на фланзі опонента і пробив під поперечку воріт швейцарців – 6:1!

Португалія легко розбирається зі збірною Швейцарії.