Пошарпали нерви чемпіону. Ярмоленко з Вест Гемом ледь не шокував Англію. ВІДЕО

У 7-му турі АПЛ Ліверпуль приймав вдома Вест Гем

Вже звично Андрій Ярмоленко розпочинав цей поєдинок з лави для запасних. У Юргена Клоппа чималі проблеми у центрі захисту після того, як Ван Дайк вилетів на пів року через розрив хрестоподібних зв’язок.

Вест Гем шокував Ліверпуль швидким голом на 10-й хвилині матчу.  Після подачі з флангу Масуаку, центральний захисник Ліверпуля Гомес невдало вибив м’яч головою, і той відлетів до Форнальса. Півзахисник Вест Гема на лінії штрафного майданчика спокійно другим дотиком пробив точнісінько у кут воріт – 0:1.

Ліверпуль зумів відігратися лише під кінець першого тайму. Масуаку вдарив по нозі Салаха у штрафному майданчику і головний арбітр матчу без вагань вказав на одинадцятиметрову позначку. Реалізував пенальті сам єгиптянин, впевнено перегравши Фабіанського – 1:1.

Другий тайм пройшов за значної переваги Ліверпуля

Та реалізувати це у забиті м’ячі підопічним Юргена Клоппа не вдавалося аж до кінця матчу. Спочатку Жота відзначився на 77-й хвилині, але після перегляду VAR гол скасували.

Схоже, що гравця це не засмутило, адже вже на 85-й хвилині після чудової передачі Шачірі поміж ніг Бальбуени, Жота реалізував вихід віч-на-віч з Фабіанським – 2:1.

Андрій Ярмоленко з’явився на футбольному полі на 74-й хвилині, замінивши Аллера. Примітно, що вийшов українець на позиції центрфорварда, проте м’яч до нього доходив дуже рідко.

Вест Гем так і не зумів створити бодай одного моменту, щоби відігратися. Після чудового старту підопічні Девіда Моєса поступаються чемпіону Англії.

Вест Гем наразі залишається на 13-й сходинці і має 8 очок. Ліверпуль – перший з 16-ма балами.

Читайте також: Фантастичний м’яч Назаренка ледь не зупинив Динамо. СК Дніпро-1 дало бій киянам. ВІДЕО та Роналду просить у Ювентуса підписати зірку, з якою колись запалював у Реалі