Домашня сторінка Актуально Пошуки Еміліано Сали. Знайшли предмети з літака

Пошуки Еміліано Сали. Знайшли предмети з літака

1 читачів онлайн
0
2,842

Пошуки зниклого літака, на борту якого перебував Еміліано Сала, поновилися завдяки благодійним пожертвам. За першу добу вдалося зібрати аж 260 тисяч євро.

Фінансову допомогу надали як футболісти, так і всі небайдужі. Це дозволило родині Сали залучити водолазів і поновити пошуки футболіста у водах Ла-Маншу і з повітря.

Сьогодні стало відомо, що на одному з пляжів вдалося знайти сидіння. Згодом, недалеко від того місця, де знайшли перше – ще одне. З відділу розслідування авіакатастроф повідомляють, що з дуже великою ймовірністю ці сидіння зі зниклого літака. Знахідку виявили біля містечка Сюртенвіль у Нормандії (Франція) на схід від того місця, де раніше проводила пошукову операцію поліція Гернсі.

Скріншот мапи Google з місцем, де знайшли предмети

Офіційні служби, а саме поліція Гернсі, пошуки припинили через величезну площу і малу вірогідність знайти хоч щось, не кажучи вже когось із того злощасного літака. Їхня пошукова операція тривала 3 дні. Упродовж цього часу 3 літаки та 5 гелікоптерів обстежили територію площею у 1,7 тисяч миль.

Нагадаємо, Еміліано Сала зник через день після підписання контракту з Кардіффом. Нападник Нанта став найдорожчим придбанням англійського клубу в його історії – 15 мільйонів фунтів.

Фото з соцмереж

Повідомлялося про те, що Сала у літаку записав голосове повідомлення для своїх друзів:

Хлопці, я на борту літака. У мене таке враження, що він зараз розвалиться. Ми летимо до Кардіффа. Завтра в обід вже почну тренуватися із моєю новою командою. Якщо ви не матимете від мене жодних звісток за півтори години, то я не знаю, певно, необхідно відправити когось шукати мене. Я наляканий.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

ПЛР-тести – фігня! Роналду розлютився через коронавірус. ФОТО

Португалець ніяк не може здати негативний тест на коронавірус …