Поставив масну крапку! Петряк п’ятою добиває Будафок. ВІДЕО

Фегервар українця здобув першу перемогу у чемпіонаті Угорщини.

У 3-му турі Фегервар у гостях переміг Будафок з рахунком 4:1. Команда Петряка забила першою. На 35-й хвилині відзначився Него. Господарі поля зрівняли рахунок лише в другому таймі зусиллями Шкрібека. Та Фегервар зумів довести матч до розгромної перемоги. На 67-й хвилині Него оформив дубль, а за 7 хвилин забив Ніколич.

Масну крапку в поєдинку поставив Іван Петряк. Українець зіграв у стіночку з Бамгбоє і з лінії воротарського майданчика п’ятою прошив голкіпера господарів – 1:4.

Petrjak gólja

Petrjak sarokkal vitte be a kegyelemdöfést a Budafoknak.

Опубліковано M4Sport Неділя, 30 серпня 2020 р.

У трьох турах чемпіонату Фегервар набирає 5 пунктів. Раніше команда українця успішно стартувала у кваліфікації Ліги Європи.

Нагадаємо, що востаннє Петряк забивав ще 7-го березня у матчі з Академією Пушкаша.