Домашня сторінка Ексклюзив Постійно якась хе**я: то пташиний грип, то ще якийсь© Президент Інгульця про ситуацію в Україні

Постійно якась хе**я: то пташиний грип, то ще якийсь© Президент Інгульця про ситуацію в Україні

0 читачів онлайн
0
1,781

Президент Інгульця поділився своїми думками з приводу нинішньої ситуації в українському футболі.

Вся Україна чекає останні новини, що буде з УПЛ, Першою лігою і чи відбудуться чемпіонати. Ви вже щось для себе розумієте ?

Ну, поки не розумію, але для мене це нонсенс, я не можу зрозуміти заради чого витрачені гроші і таке інше. Тут в тонусі підвели футболістів, почався чемпіонат і кубок, вже був карантин. Зараз київське Динамо оскаржуватиме друге місце, якщо УАФ прийме рішення на такому рівні і зупинити. Ми оскаржуватимемо Кубок, бо він розпочався, коли було відомо про небезпеку.

Якби ж там в УАФ Павелко взяв і змінив, бл**ь, усіх тих старожилів, які думають не мізками, а чимось іншим. Поставили б молодих, перспективних пацанів, які хоча б на крок прораховували вперед ситуацію. То все було б інакше, а так зараз нонсенс: всі будуть судитися, розповідати, що, якби все було не так, то було б інакше. Це трішки неправильно.

Але ж судів можна уникнути, якщо чемпіонат все ж продовжиться. Як Ви думаєте, в які рамки можна буде встигнути провести Першу лігу, так щоб всі команди змогли зіграти всі заплановані тури?

Ну, от дивіться, на сьогоднішній день що ми робимо? Ви говорите, що не чули там інформацію, та нас ніхто не запитує. В тому то і вся проблема, ви зберіть всіх там, хоча б тренерів, і запитайте, як вони бачать цю ситуацію. Не треба президентів, робочу групу з тренерів. Ну, люди втратили гроші. Гаразд, про гроші я вже мовчу. Люди робили свою роботу, приводили до тонусу футболістів під чемпіонат. Як тепер? Це ж тепер треба теж їх запитати. Чому нас ніхто не запитує?

Зараз відбувається Виконком УАФ, і можливо після того будуть консультації з клубами. Що Ви пропонуєте?

Та послухайте, що говорите, адже Ви суперечите самі собі. Зараз відбудеться Виконком – і нас поставлять перед фактом. І все, просто поставлять перед фактом. Згадаєте ще мої слова, це Україна, тут все можливо.

Ваш варіант продовження, що робити далі?

Грати у футбол. У нас в колгоспі немає ніякого грипу. Грали собі у футбол, і все було нормально.

Як виходити з цієї ситуації: команди пройшли збори, а тепер 4 місяці клуби Першої ліги без ігрової практики в офіційних матчах? Як жити далі і наскільки це може бути проблемою?

Ну, це просто катастрофа. Це гроші, викинуті на вітер, хто відшкодує? Зрозуміло, що ніхто. Хоча б просто тепер прислухалися до нас, до наших рекомендацій, як ми це бачимо, футболісти, тренери.

Ваша головна рекомендація?

Зібрати всіх тренерів і дійти якоїсь думки. Я розумію, що це катастрофа, якої ще не було. Треба якось виходити з положення. Але, знову ж таки, не треба нас просто ставити перед фактом. Зараз підтягнули футболістів до тонусу під чемпіонат, а він не почався, як далі бути? Тренуватися ж теж не можна. Команду доведеться розпускати, а що потім?

Скільки Ви втратите, якщо розпустите команду? Чи будете Ви платити зарплату футболістам?

А в мене хіба є вихід? Звичайно буду. Суть в іншому, я зараз не про гроші. Я про футбол. На нього і так ніхто не ходить, а тут ще й полякали цими вірусами. Постійно якась хе**я: то пташиний грип, то ще якийсь. Постійна викачка грошей йде. У нас немає ніякого грипу. В чому проблема?

Як у Вас в команді проводиться профілактика від усіх цих недуг?

Приїхали лікарі і перевірили. Ніяких проблем немає. Замовили маски і все інше. Тести, а тепер дзвонять мені і запитують, якщо зараз приймуть, то що робити? Зачиняємося, розпускаємо хлопців і будемо чекати, що скаже нам Федерація.

А з колегами говорили з цього приводу?

Говорив, але ніхто не знає, що відбувається.

Читайте також: Чи дограють чемпіонат України? Критична дата поновлення турніру та ОФІЦІЙНО: УЄФА переносить ЄВРО

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Збірна України проведе товариську зустріч в листопаді. Відомий суперник

Національна збірна України проведе товариську зустріч перед стартом у Лізі Націй …