Домашня сторінка Актуально Потенційний новачок Шахтаря вболіває за головного суперника

Потенційний новачок Шахтаря вболіває за головного суперника

6 читачів онлайн
0
2,365

Автор: Ірина Козюпа

Нікола Моро & Шахтар. Ця історія отримала несподіваний розвиток. Чемпіон України завершив свій перший підготовчий збір матчем проти загребського Динамо. Шахтар програв 0:1. Єдиний м’яч на 67-й хвилині забив Армін Ходжич. А з перших хвилин за Динамо зіграв півзахисник Нікола Моро — потенційна заміна Фреду в Шахтарі. За 4 хвилини до забитого голу наставник синіх Маріо Цвітанович випустив на поле оновлений склад без 19-річного таланта.

Журналіст хорватського каналу NovaTV Саша Лугоньїч дав ексклюзивний коментар FootballHub.

Нікола Моро — це, без сумніву, величезний талант. Один із найбільших в новому поколінні хорватського футболу. Цікаво, що хлопець народився у Спліті і вболіває за Хайдук (це те саме, якби киянин виступав за Шахтар і вболівав за Динамо). І Нікола цього навіть не приховує.

Він починав карєру в клубі Солін. В 15 років Здравко Мамич забрав його в Динамо.

Того ж 2013 року Моро з Динамо U-16 виграв неофіційний чемпіонат світу Nike Premier Cup. Команда із Загреба у фіналі на Олд Траффорд перемогла Мілан. Частиною тієї команди були Йосип Брекало (перейшов у Вольфсбург), Бранімір Калаіца (тепер у Бенфіці) і Давор Ловрен (брат захисника Ліверпуля Деяна Ловрена, виступає за Фортуну Дюссельдорф).

Нікола – справді дуже талановитий футболіст, майстерний гравець з гарними манерами на полі і за його межами.

Динамо планує виручити за Моро 15 мільйонів євро. Якщо вчора хорват вразив Паулу Фонсеку, то небазаром ми побачило Ніколу в УПЛ.

Завантажте більше за Козюпа Ірина

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Маріуполь 3:0 Динамо – Лозанна підтверджує!

Динамо програло так звану "маріупольську справу" в спортивному арбітражному суді …