Потопили дияволів. Вільярреал у шаленій серії пенальті вириває Лігу Європи у Манчестер Юнайтед. ВІДЕО

Неймовірна розв’язка фінальної битви!

Сенсаційний Вільярреал у матчі з Манчестер Юнайтед не збирався зраджувати філософії Емері. Тренер іспанців у півфіналі шокував Арсенал, тому ще одна англійська команда мала би бути обережною.

Зі стартових хвилин підопічні Сульшера заволоділи м’ячем і, здавалося, взяли гру під контроль. Здавалося, бо небезпеки біля воріт Рульї фанати червоних дияволів у першій половині зустрічі так і не дочекалися!

Натомість Вільярреал свій шанс знайшов і, як у поєдинках із Динамо та Арсеналом, зіграв стандарт. На 29 хвилині Дані Парехо подав зі штрафного, Ліндельоф проґавив ривок Жерара Морено, який одним дотиком переправив м’яч у сітку воріт Де Геа – 1:0!

Після перерви гра лише набрала обертів. Вже на 55 хвилині Едінсон Кавані не без частки везіння рахунок зрівняв. М’яч після подачі манчестерців з кутового і вибивання від гравців Вільярреала через серію рикошетів потрапив від Мактомінея до уругвайського форварда, який із п’яти метрів переграв Рульї – 1:1!

На 71 хвиині Кавані мав шанс оформити дубль. Шоу з правої навісив/прострілив просто на голову уругвайсьому нападнику. Кавані голову підставити зумів, але не зумів направити м’яч повз Пау Торреса – захисник Вільярреала головою відбив удар форварда Ман Юнайтед.

Забити в основний час обом командам більше не вдалося, тому гра перейшла до екстратаймів. Там іспанці заграли активніше, але знайти своє щастя біля воріт Де Геа Морено і Ко не вдалося.

Все вирішила серія одинадцятиметрових!

Серія пенальті між Вільярреалом та Манчестер Юнайтед увійде в історію європейських клубних фіналів. Усе вирішила одна невдала спроба, яку на 22 ударі в серії здійснив Де Геа. Іспанський голкіпер манчестерців програв свою дуель Рульї, який вгадав напрямок удару суперника і відбив м’яч – 11:10 по пенальті!