Потроху у відрив. Дубль Зубкова допомагає Ференцварошу

Команда Сергія Реброва тримає лідерство.

У матчі 15 туру Чемпіонату Угорщини Ференцварош Сергія Реброва вдома приймав Пушкаш Академі. Матч завершився внічию (2:2), а головну роль у команді українського тренера відіграв його співвітчизник – Олександр Зубков. Орендований у Шахтаря футболіст відзначився дублем ще у першому таймі.

Перший гол Зубкова можна назвати шедевральним, адже півзахиснику вдався насправді крутий удар:

Другий гол вийшов більш простим. Ексгравець Маріуполя вдало скористався помилкою суперника:

У другому таймі Ференцварош не використав декілька нагод і не втримав перевагу у два м’ячі, але нічия не має сильно засмучувати Чемпіонів Угорщини. Після 14 матчів (у команди Реброва) Ференцварош лідирує у турнірній таблиці, відірвавшись від Фегервара Івана Петряка на 4 очки.