Повернення АПЛ. Ньюкасл і без грошей шейхів б’є Вест Гем. Ярмоленко не врятував

Українець зі стартових хвилин залишився на заміні.

Андрій Ярмоленко у першому турі АПЛ з Ньюкаслом від початку зустрічі опинився на лавці запасних Вест Гема. Без українця Молотобойці не змогли забити гостям у першій половині гри, хоча дві класні нагоди лондонці мали. Найближче до взяття воріт Сорок були Огбона та Форнальс, які своїми ударами перевірили на міцність поперечку воріт Ньюкасла.

Проблеми господарів почалися по перерві. На 56 хвилині Ньюкасл забив зусиллями Вілсона, який скористався неуважністю захисників лондонців і з декількох метрів переправив м’яч у ворота Фабіанського – 0:1.

Такий перебіг подій не міг влаштувати Девіда Моєса, який кинув у бій Ярмоленка і Алле на 67 хвилині.

Українець вже за 3 хвилини порушив правила, за що отримав жовту картку від арбітра.

Молотобойці пішли в атаку і, здавалося, затисли гостей біля їхніх воріт, але Сорокам вдалося вирватися у контратаку, яка завершилася забитим м’ячем. Хенрік до асисту додав ще й гол, який півзахиснику вдався дуже гарним. Гравець Ньюкасла прийняв м’яч на куті воротарського майданчика господарів, подивився і пробив у дальній верхній кут воріт Вест Гема – 0:2.

Лондонці розпочинають сезон із неприємної домашньої поразки.

Читайте також: Шахтар знайшов підсилення у Португалії? Доведеться поборотися з конкурентами та Проблеми Динамо перед АЗ. Кияни залишилися без двох гравців основи