Домашня сторінка Актуально Повернення гравців збірної України. Динамо в бойовому складі перемогло швейцарців. ВІДЕО

10 читачів онлайн
0
15,276

Лєднєв знову робить різницю

Мірча Луческу у поєдинку зі швейцарським Етуалем нарешті подивився у справі на гравців збірної України, які пропустили частину підготовчих зборів киян через виступи на Євро-2020.

Основний склад української мав дуже потужний вигляд. Уперше за пів року на поле в поєдинку вийшов Беньямін Вербич. Луческу випустив словенця на позиції центрального нападника.

Підопічні Луческу більше володіли м’ячем, але справжніх загроз біля воріт Етуаля було обмаль. У першому таймі динамівці лише раз засмутили своїх швейцарських опонентів. На 33 хвилині Богдан Лєднєв після закидання від Олександра Караваєва вийшов віч-на-віч із голкіпером суперника Діалло, обіграв того і покотив м’яч у порожні ворота – 1:0.

Після перерви тренер Динамо почав робити заміни, які збили атакувальний ритм киян. Проте, це не принесло Етуалю жодних дивідендів. На 83 хвилині Денис Гармаш наважився на удар зі штрафного метрів з 25 і не прогадав. М’яч влетів у кут воріт резервного голкіпера гостей Чаппота – 2:0.

Динамо впевнено перемагає відверто кволого суперника і продовжує готуватися до старту сезону. Далі на українців чекають серйозніші випробування.