Повернувся з перемогою. Малиновський розкішно забиває за Аталанту. ВІДЕО

Аталанта в 11-му турі Серії А приймала Фіорентину.

У цьому поєдинку у стартовому складі бергамасків вийшов Руслан Малиновський. Українець пропустив майже 4 тижні через коронавірусну інфекцію та відновлення після неї.

Малиновський був активним впродовж усього першого тайму. Півзахисник Аталанти намагався декілька разів йти в обіграш і вдарити по воротах, однак захисники Фіорентини дуже ретельно пильнували ліву ногу українця і блокували його удари.

Загалом протягом першої половини зустрічі гравці Аталанти активно тиснули на ворота гостей і мали декілька моментів: двічі з лінії воротарської зони головою бив Сапата та голкіперу Фіалок Дронговському вдавалися чудові сейви.

Лише наприкінці першого тайму господарі повели у рахунку. Сапата увійшов до штрафного майданчику і прострілив на лінію воротарської. Госенс в дотик пробив у ближній кут – 1:0.

На початку другого тайму Малиновський відзначився розкішним голом!

Українець підійшов виконувати дуже небезпечний штрафний удар поблизу воріт Фіорентини. Півзахисник Аталанти та збірної України точним пострілом перекинув стінку, і м’яч залетів у порожній кут воріт – 2:0.

Після другого голу Бергамаски не зупинилися і майже одразу забили ще один м’яч. Після подачі з кутового Джимшиті головою перевів далі до воротарської зони, де Толой з декількох метрів розстріляв ворота Дронговського – 3:0.

На 74-й хвилині поєдинку Джан П’єро Гасперіні замість Руслана Малиновського, який провів дуже непоганий поєдинок, випустив Муріеля.

Більше забитих м’ячів у цій зустрічі не було. Аталанта набирає 17 пунктів і підіймається на 8-му сходинку в Серії А.

Читайте також: Обійшов Роберто Карлоса. Гравець Реала встановив унікальне досягнення та ОФІЦІЙНО! Матч Інгулець – Шахтар скасовано! Якою буде подальша доля поєдинку?