Домашня сторінка Актуально Повернувся з перемогою! Малиновський тріумфує разом із Аталантою у драматичному матчі з Торіно. ВІДЕО

18 читачів онлайн
1
14,187

Важка перемога на останніх хвилинах

Аталанта в першому турі Серії А на виїзді грала з Торіною. Джан П’єро Гасперіні вирішив випустити з перших хвилин Руслана Малиновського, який в липні переніс операцію, пов’язану з грижею живота, і лише 9-го серпня повернувся до повноцінних тренувань.

Бергамаски вийшли вперед уже на 6-й хвилині зустрічі. Ілічич віддав передачу з власної половини поля на Муріеля. Колумбієць прийняв м’яч на лівому фланзі, змістився до центра і пробив у ближню дев’ятку – 0:1.

Більше голів та по-справжньому гольових нагод у першому таймі не було. Також непогану нагоду мав Руслан Малиновський. Українець стріляв в дотик з лінії штррафного майданчика, але, на жаль, у нього з ноги зрізався м’яч – набагато вище воріт. Торіно надійно і дуже щільно грало в захисті, окрім моменту з пропущеним м’ячем. Тому гравцям Аталанти було важко підступитися до воріт туринців.

Photo by Valerio Pennicino/Getty Images

Стиль гри обох команд у другому таймі не відрізнявся від першого

Торіно створило декілька моментів біля воріт Аталанти, але безрезультатно. У бергамасків попереду виходило небагато, можна згадати лише заблокований удар Малиновського та подачу українця зі штрафного, після якої з близької відстані міг стріляти Паломіно, якби не так довго обробляв м’яч.

Малиновський покинув поле на 76-й хвилині. Замість нього вийшов Пеццелла. Українець отримав за цей поєдинок від аналітично-статистичного порталу Whoscored середню оцінку в своїй команді – 7,0.

Скрін Whoscored

Наприкінці зустрічі Торіно добряче потріпало нерви бергамаскам

На 79-й хвилині Белотті завдав потужного удару по воротах Муссо, влучив у Меле і м’яч рикошетом від данця за фантастичною траєкторією залетів за комірець голкіперу Аталанти – 1:1.

Уже у доданий до основного час Аталанта вирвала перемогу. Після боротьби у штрафному майданчику Пашалич виборов м’яч у захисника прокинув його далі на Пікколі, який з декількох метрів пробив у кут воріт – 1:2.

Господарі не встигли відігратися. Тож Аталанта Руслана Малиновського стартує в чемпіонаті Італії з дуже складної перемоги і заробляє перші три очки.