Повернувся зі збірної України – і одразу забив за клуб. Вперше за три роки! ВІДЕО

Євген Макаренко відзначився дебютним голом у чемпіонаті Бельгії

Український хавбек, котрий щойно повернувся з табору національної збірної після перемоги над іспанцями, забив переможний м’яч у ворота команди іншого українського легіонера Мар’яна Шведа – Мехелена. На 74-ій хвилині Макаренко обрав правильну позицію у штрафному майданчику господарів і чудовим ударом головою реалізував навіс Д’Ане – 2:1. Цей м’яч став першим з часів виступів півзахисника у Бельгії – з сезону 2017/18 років.

За свій виступ Макаренко отримав найвищу оцінку серед футболістів обох команд від ресурсу WhoScored – 7,8 бала, таку ж як і гравець матчу партнер Сейнсбері. Мар’ян Швед вийшов на 83-ій хвилині, але зарадити поразці своєї команди не встиг.

Скріншот WhoScored

На разі Мехелен йде 14-тим із 7-ма очками. Кортрейк має удвічі більше балів, 14, і посідає 8 місце. Слідом за ним йде Андерлехт Богдана Михайличенка. Українець, до речі, теж відзначився у матчі з Левреном, щоправда, не голом, а смачним асистом. Та його команда довести домашню зустріч до перемоги не змогла – 2:2. У наступному турі 23 жовтня Кортрейк прийматиме саме Андерлехт у рамках 10 туру Ліги Жупіле.

Лідирує у Лізі Жупіле Брюгге Едуарда Соболя, що розписав нічию зі Стандардом – 19 очок.