Повна торба голів їде в Маріуполь

Про нинішню принциповість зустрічей Динамо та Маріуполя годі й говорити. Гострі заяви керівництва клубів, собаки, будки – за усім цим ми уважно стежили торік.

Поєдинок між киянами та азовцями мав вкрай важливе значення з огляду на турнірне положення обох команд. Динамівцям треба було повернути друге місце у таблиці та перервати серію поразок (!) в УПЛ. А Маріуполь прагнув відвоювати шосту сходинку у Десни.

Фото FootballHub

Першу небезпеку у матчі створили гості: Борячук небезпечно пробивав по воротах Бойка метрів із 20-ти. Голкіпер киян впорався з ударом і перевів м’яч на кутовий.

Другий момент біля воріт господарів був екстра-гольовим: Тищенко змістився у центр та прекрасним обвідним ударом мітив у дальній кут. Бойко має завдячувати стійці, яка врятувала його команду від гола.

Мабуть, ніхто не сподівався побачити таку пасивну гру від киян на старті поєдинку. Динамівці мали відверто втомлений вигляд. Лише ближче до середини першого тайму підопічні Хацкевича стали проявляти себе в атаці.

Все почалося з удару зі штрафного Морозюка – непогано, але просто в руки Гальчуку.

Гол прийшов на 33-й хвилині від двох молодих гравців киян, яких дуже хвалять останнім часом. Миколенко прострілив, Шапаренко з першої спроби пробив у Гальчука, але з другої зміг добити м’яч головою у ворота азовців.

Динамо – Маріуполь. 1:0. Гол Шапаренка

Маріуполь бив, а Шапаренко забив🔥Після першого тайму FC Dynamo Kyiv – FC Mariupol 1:0💪

Опубліковано FootballHub Неділя, 11 листопад 2018 р.

Наприкінці тайму Борячук небезпечно пробивав головою, але Бойко знову був на місці.

Другий тайм обидві команди розпочали на зустрічних курсах: Шапаренко поцілив здалеку точно, але не сильно. А Зубков з убивчої позиції пробив вище воріт.

Відоме футбольне правило зіграло за киян майже одразу, стараннями Морозюка та Вербича. На 57-й хвилині українець прострілив з правого флангу, а словенець відклеївся від захисника азовців та спокійно переправив м’яч у ворота.

Найгірше для гостей трапилося за кілька хвилин: Гальчук відбив удар Циганкова після класної атаки господарів, але м’яч відскочив у Чоботенка, який не встиг прибрати ногу і став автором автогола.

Динамо – Маріуполь 4:0. Голи Вербича, Чоботенка та Циганкова

Легкий другий тайм для FC Dynamo Kyiv🔥Динамо – FC Mariupol 4:0💪Голи забивали Вербич, Чоботенко у власні ворота та Циганков з пенальті👍

Після цього прикрого гола Маріуполь остаточно розклеївся. Підопічні Олександра Бабича почали втрачати м’яч у простих ситуаціях, що призводило до небезпечних контратак киян. Найактивнішим у складі динамівців був Шапаренко, який і організовував випади: і на дриблінгу обходив суперників, і намагався пробивати здалеку.

Довершив перемогу киян Циганков, реалізувавши пенальті на 85-й хвилині. Віктор дуже впевнено пробив у дев’ятку воріт Гальчука.

Другий поспіль хороший матч від динамівців. Вболівальники киян можуть бути задоволені не тільки результатом, а й якісною грою.

Натомість маріупольці, можливо, не заслуговували на таку нищівну поразку.