Напередодні матчу за Кубок України між Інгульцем та Шахтарем згадуємо шлях команди із невеличкого селища Петрове до цього фіналу. Президент Інгульця Олександр Поворознюк зізнався Footballhub, скільки заплатить футболістам Інгульця  у разі перемоги над Шахтарем. Одразу після перемоги у півфіналі над Зорею він говорив про 10 мільйонів гривень преміальних. Зараз він готовий навіть збільшити цю суму.

Якщо я сказав дам мільйон за перемогу над Зорею. А тут зі мною не розраховуються, я кажу, мені віддадуть, я з вами розрахуюсь. Кажу, хлопці, зі мною через два дні розрахуються, я вам відам. А мені все не віддають гроші, обманюють, не привозять мені гроші.  То я пішов у банк – зняв гроші і розрахувався з хлопцями. А тоді вже чекаю, коли мені віддадуть гроші. Я не можу дивитися в очі, коли щось пообіцяв. Хлопці свій мільйон вже отримали. 

За Шахтар дам 10 мільйонів. Думаю, що дам більше. Я плачу гроші за емоції. Із Шахтарем навіть якщо мии програєм, ми підемо з поля з високо піднятою головою. Ми з Шахтарем будемо грати у футбол. Або ми отримаємо торбу, або ми переграємо Шахтар. Третього не дано.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Кращі за основу Михайличенка? Дубль Динамо камбечить у матчі з Десною. ВІДЕО

Команда Рябоконя готується до старту сезону …