Повторення дива. Шахтар знову ставить Реал Зідана на коліна в Лізі чемпіонів. ВІДЕО

Сенсація, яка дарує щастя

Проблемний центр оборони в обох команд

Зінедін Зідан приїхав до Києва без Рамоса та Азара, але з великим бажанням взяти реванш у Шахтаря за поразку у першому турі Ліги чемпіонів. Обидві команди на поле Олімпійського виходили із втратами. І якщо у мадридців не вистачало вищезазначених зірок, то у схемі Каштру бракувало Кривцова (Ісмаїлі та Корнієнко теж перебувають у лазареті):

Моменти Реала до перерви

Гості свої наміри на перемогу продемонстрували дуже швидко. Вже на 5 хвилині міг відкривати рахунок Асенсіо, але після прострілу від Бензема іспанець поцілив у стійку воріт Трубіна.

19-річний голкіпер гірників став для господарів найпомітнішою фігурою у першому таймі. Саме Трубін завадив тому ж Асенсіо на 30 хвилині відзначитися, потягнувши завдяки своїй реакції непростий м’яч з-під поперечки воріт Шахтаря.

Гірники до перерви не створили нічого біля воріт Куртуа, який добряче замерз від легкого грудневого снігу. Шахтар ще в першому таймі втратив Жуніора Мораєса, який після жорсткого фолу від Варана був змушений завершити гру.

Результативні заміни Каштру і голи Шахтаря у другому таймі

Після перерви перший супершанс створили господарі. Тайсон пройшов на швидкості Васкеса, прокинув Варана, але, вийшовши віч-на-віч з Куртуа, пробив у голкіпера мадридців.

Реал продовжив свою мляву думками гру та допоміг Шахтарю забити перший м’яч у зустрічі. Пас Коваленка перехоплював Менді, але від француза м’яч полетів за спину Варану, який вирішив залишити комусь ігровий снаряд. Таким подарунком у штрафному майданчику гостей скористався Дентіньйо. Бразильський форвард в один дотик пробив повз Куртуа – 1:0!

Помилка мала активізувати гостей, але забити могли господарі. Коваленко у штрафному майданчику Реала прийняв м’яч і мав розстрілювати ворота Куртуа, але Варан в останню мить заблокував удар півзахисника – змарнований супершанс українця.

Безглуздість гри Реала в центрі поля загалом і в центрі оборони зокрема мадридці підтвердили ще раз на 82 хвилині. Майкон запустив у контратаку Соломона, ізраїльтянин пів поля пробіг і з лінії штрафного майданчика гостей пробив точно у кут воріт Куртуа – 2:0!

Каштру двічі перемагає Зідана, а Шахтар із 7 очками продовжує боротьбу за весну в Лізі чемпіонів.