Пожалівся на фанів і готовий піти. Чемпіон Світу залишить АПЛ?

Related video

Чемпіон Світу може залишити АПЛ. Захисник Арсенала Шкодран Мустафі заявив про важкий психологічний стан і натякнув на готовність поїхати з лондонського клубу.

Під час спілкування на клубному веб-сайті Арсенала Мустафі розповів про ситуацію із тиском з боку вболівальників, результативні помилки і своє майбутнє.

Навіть у матчах, в яких я не грав, часто залишаюся винним. Я читаю коментарі вболівальників і деколи буваю не згоден із ними, але не можу відповісти, адже маю залишатися професіоналом. 

Та після цього виходиш на поле – і всі думки з тобою. Це створює додатковий тиск під час відповідальних моментів, оскільки кожна помилка розглядається під мікроскопом. В таких ситуаціях ти починаєш нервувати, адже хочеш зіграти ідеально, аби уникнути критики. Я дуже самокритичний і це впливає на мене. Бо коли вболівальники на твоєму боці, грати набагато легше.

Шкодран Мустафі не грав в останніх трьох матчах Арсенала після того, як припустився результативної помилки в зустрічі з Челсі. Також ЗМІ повідомляють, що Мікель Артета не перешкоджатиме бажанню футболіста піти з команди. Головний тренер Арсенала не розраховує на німця в ролі основного гравця навіть попри важку травму Калума Чамберса. Агент Мустафі вже розпочав пошуки нового клубу для свого клієнта.

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також