Домашня сторінка Актуально Познущалися з Бекхема перед очима мільйонів

Познущалися з Бекхема перед очима мільйонів

58 читачів онлайн
1
1,269

Девіда Бекхема жорстко розіграли в ефірі Late Late Show. 

Зірка Манчестер Юнайтед та Лос-Анджелес Гелексі став учасником розіграшу в ефірі вечірнього шоу Джеймса Кордена. Напередодні урочистого відкриття статуї Девіда Бекхема біля стадіона команди ЛА Гелексі футболіста запросили на попередній перегляд бронзової копії. Тільки от Девід не здогадувався, що все це було підлаштовано. 

Шоу найняло акторів, які зіграли скульптора та відповідальних осіб за спорудження статуї. Актори спеціально провокували Бекхема: то дякували за фантастичну кар’єру в МАНЧЕСТЕР СІТІ, то називали ДЕЙВОМ Бекхемом.

Екс-капітан збірної Англії тільки переводив все у жарти. Він був у гарному гуморі, адже сподівався побачити чудову роботу скульптора.

Увесь цей час сама статуя була прихована за велетенським простирадлом. Перед відкриттям зі вступним словом виступив президент ЛА Гелексі Кріс Клейн (Він знав про розіграш, і залюбки погодився взяти в ньому участь). На екрані продемонстрували замість найкращих голів найбільші фейли Девіда Бекхема, як от вилучення та численні марнування гольових нагод.

Обличчя Девіда наливалося люттю щосекунди.

А потім простирадло впало, і Девід Бекхем побачив ось це …

Реакція Бекхема була миттєвою:

Це не те, що я бачив у Чикаго. Ця статуя ображає мене, вона багато для мене значить. І на ЦЕ вам треба був рік? В жодному разі ЦЕ не буде стояти біля стадіону! На ЦЕ не дивитимуться мої батьки та діти!
  

Ви подивіться на мої велетенські плечі, як у Стретча Армстронга.
 

Фото з соцмереж

Звісно, потім Девіду все пояснили і він побачив ту статую, яка зараз стоїть біля стадіону ЛА Гелексі. І він був задоволений.

На приготування до такого пранку пішло 3 місяці. І воно було того варте!

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Екс-нападник збірної України побратався з росіянами

Одним словом, як завжди, спорт і справжня чоловіча дружба поза політикою! (сарказм) …