Позиція Маріуполя по матчу з Карпатами. Коли і де зіграють команди?

Віцепрезидент Маріуполя Андрій Санін пояснив позицію клубу щодо матчу з Карпатами, який внаслідок спалаху коронавірусу у львівській команді не відбувся. Його слова подано на офіційному сайті клубу.

скрін FC Mariupol

Є економіка, але є і людські стосунки. Ми розуміємо, що з Карпатами трапилася біда. Від цього не застрахований жоден клуб. У країні епідемія, ми всі продовжуємо жити в режимі карантину. Маріуполь і Львів знаходяться в різних частинах України, і відстань між нашими містами колосальна. Звичайно, ми зазнали серйозних фінансових витрат через організацію цієї поїздки. У п’ятницю, коли команда виїжджала, залізничний транспорт ще не працював, тому всі змушені були їхати на автобусі. Для того, щоб виконати вимогу Регламенту спеціально  була включена в поїздку зупинка в Києві. Там ми провели тестування в сертифікованій лабораторії і переночували. У суботу вранці отримали результати (Слава Богу, всі хлопці здорові). Звичайно, це все дуже серйозні витрати. Але говорити про якусь компенсацію зі своїм колегою з Карпат Ростиславом Ящишиним в такій ситуації я не став. Також не піднімалося питання про технічну поразку. Наша офіційна позиція – ми не вимагаємо технічної поразки Карпат!

Я озвучив Ростиславу іншу пропозицію: з урахуванням того, що ми практично доїхали до Львова і змушені були повертатися назад, було б логічно провести цю гру в Маріуполі. Є зручна дата – перше липня. 4-го липня у нашому календарі запланований матч-відповідь з Карпатами, тому їм все-одно до нас їхати. Вони приїдуть раніше, і ми зіграємо дві гри поспіль. Колеги з Карпат нашу позицію прийняли.

Для нас важливо, щоб чемпіонат не зупинявся, а головним був спортивний принцип. Слава Богу, сезон відновився і тепер найголовніше – його дограти.

Нагадаємо, що Карпати запровадили повний карантин після того, як були оголошенні результати повторного аналізу на COVID-19.

Читайте також: Леви не лише хворіють. У Карпат проблем більше, ніж очок

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також