Домашня сторінка Ексклюзивно Правда про перехід Фонсеки до Зорі — інсайд Footballhub

Правда про перехід Фонсеки до Зорі — інсайд Footballhub

17 читачів онлайн
0
2,324

Вихованець Порту Фернандо Фонсека незабаром має перейти до Зорі. За нашою інформацією, ні про яку трансферну суму у 2,5 мільйони євро (цифру повідомляли португальські ЗМІ) мова НЕ йде.

Надзвичайно ймовірно (даємо 95 відсотків!), що Фонсека таки перейде до Зорі та підпише повноцінний контракт. Раніше різні португальські та українські видання писали про те, що правий захисник піде в оренду – це теж не відповідає дійсності. Але луганський клуб грошей за футболіста не платитиме. Про деталі угоди буде повідомлено пізніше. Португалець має бути представлений офіційно у найближчі декілька днів.

Варто зазначити, що дебютувати Фонсека теоретично може вже у матчі з київським Динамо 25-го лютого. Принаймні Зоря у цьому двобої відчуватиме певний кадровий дефіцит на позиції правого захисника. Праворуч в обороні не зможуть зіграти ані Тимчик (належить Динамо), ані інший фланговий захисник Михайличенко (також належить Динамо). Гордієнко, який теоретично міг би закрити цю позицію, переведений до дубля через небажання продовжувати контракт із Зорею.

21-річний захисник Фернандо Фонсека хоч і належить Порту, але за першу команду Драконів не зіграв жодного матчу. Минулий сезон він провів у оренді в Ешторілі, де зіграв 19 матчів та віддав 2 результативні передачі. Також в активі португальця 12 матчів за молодіжну збірну Португалії.

Читайте про сенсаційний трансфер українця до Боавішти: Ексклюзивне інтерв’ю з Євгеном Сердюком

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзивно
Закриті коментарі

Перевірте також

Зняття Арсенала-Київ: Причини рішення не тільки фінансові

Максим Опанасюк зустрівся з генеральним директором Арсенала-Київ Олександром Москаленком. …