Прес-конференція головного тренера збірної Україи Андрія Шевченка.

Звіт Андрія Шевченка

LIVE!!! Звіт Андрія Шевченка! Як оцінюєте перший цикл його роботи? Коментуйте?

Опубліковано FootballHub 23 жовтня 2017 р.

 

Було багато кадрових проблем. За час відбору через національну збірну пройшло багато молодих футболістів. Ми намагались дати їм можливысть проявити себе. Не всі отримали ігрову практику, але зі всіма ми познайомились. Впродовж всього циклу в нас були проблеми з лівим, правим захисниками і нападником. Плюс травми, дискваліфікації…У нас немає рівної конкуренції на багатьох позиціях. Є лінії, які дуже добре укомплектовані. Але є і проблемні місця.

Мені відомо, що Україна займає друге місце після Хорватії за всіма статистичними показниками. Перше місце за створеними моментами і ударами, але практично останнє місце – за реалізацією. Це свідчить, що команда рухалася в правильному напрямку, але, на жаль, досягти результату завадив недостатній клас футболістів, і виконавська майстерність наших хлопців.

Я бачу, що Коваленко – майбутнє українського футболу. Він має відмінні здібності і ігрові якості. Дійсно, зараз у нього період, коли потрібно перелаштуватися на гру, яку в нього вимагають в клубі та збірній. Ми повинні морально його підтримувати, тому що ми не можемо відмовлятися від наших футболістів.

Щодо товариського матчу з Аргентиною, поки що немає ніякої інформації. Я чув, що такий матч може відбутися, але зараз ще нічого не знаю. Якщо буде можливість зіграти з Аргентиною, то хто б відмовився від такого суперника?

Зі Словаччиною точно проведемо спаринг. Матч, скоріш за все, буде у Львові, але це питання ще уточнюється.

Ми рухаємося в правильному напрямку. Я помічаю прогрес команди, бачу, що вона може грати краще. Я хочу й надалі працювати зі збірною, вважаю, що цей колектив готовий вирішувати серйозні завдання. Я вірю в український футбол та наших гравців. А рішення прийматиме ФФУ.

Моя доля вирішиться на виконкомі. Якщо мене туди запросять – я аргументую свою позицію щодо розвитку команди в майбутньому.

За моїми даними, у нас в цьому циклідебютувало 8 нових гравців. Коли в команді змінюється 2-3 футболісти – вже проблема, а ми ввели 8.

Ті футболісти, які будуть добре себе проявляти в чемпіонаті та єврокубках, будуть викликатися, якщо вони відповідатимуть рівню збірної.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Ексклюзивно
Закриті коментарі

Перевірте також

Мальдера: Пятов – приклад для всіх!

Асистент головного тренера збірної України Андреа Мальдера розповів про роботу із гравцями…