Домашня сторінка Актуально Прес-конференція Шевченка: Ушкодження Миколенка, шанси Мілевського та настрій Зінченка

Прес-конференція Шевченка: Ушкодження Миколенка, шанси Мілевського та настрій Зінченка

2 читачів онлайн
2
10,898

Напередодні матчів кваліфікації до Євро-2020 зі збірними Литви та Португалії головний тренер команди України Андрій Шевченко поспілкувався із журналістами.

Є травмовані у таборі збірної?

У Миколенка невелика мікротравма. Зробили обстеження, я думаю, що декілька днів він не тренуватиметься з командою. Під час тренувань ми вирішимо, який склад буде на гру, які гравці готові грати. Щодо стану Миколенка, то він тільки пройшов обстеження. Що скаже лікар, тоді вже визначимося зі складом.

Психологічний настрій збірників

Складно говорити, якою буде ротація після першого матчу збірної. Команда тільки-но прибула. Хлопці зосереджені, усі налаштовуються на серйозний матч. До того ж граємо вдома.

Недооцінка суперника? У нас немає такого. Це важливий матч. Поки що моє головне завдання —  виграти перший поєдинок. А щодо другого поєдинку, то подивимося..  Будемо думати, як проводити ротацію.

Чи є шанси потрапити в збірну українцям із Чемпіонату Білорусі?

Я не стежу за чемпіонатом Білорусі, але стежу за українцями, які грають у командах там. Не моя справа говорити про їхні шанси потрапити в збірну. У нас поки є обойма гравців, яким я довіряю. Виклик у збірну отримуються тільки ті гравці, яким я довіряю. Я стежу за багатьма футболістами, які грають не тільки в Україні.

Довго чекати путівки на Євро-2020?

Я дуже довго над цим працюю. Сподіваюся, що ми свою обіцянку виконаємо.

Шевченко у Мілані?

У мене є контракт із національною командою. Я навіть не думав покидати свою команду. Я збираюся свій контракт допрацювати до кінця. Я вірю у своїх хлопців!

Зінченко

Олександр Зінченко в чудовій психологічній і фізичній формі. Він не випав зі складу Ман Сіті, просто тренер проводить ротацію. Саша приїхав із чудовим настроєм, як і всі наші футболісти.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Клопп спатиме спокійніше! Невдаха Ліверпуля переїздить до нового клубу

Гравець-розчарування на шляху до нового клубу …